SPIV BRATIV / Спів Братів

SPIV BRATIV. Перший Сольний у Житомирі! Чекаємо на вас 16 березня о 19:00 в обласній філармонії

"SPIVBRATIV" -  гурт з Черкас, популярний не лише в Україні, а й закордоном. Харизматичні хлопці, також відомі як "Черкаська четвірка", стрімко заволоділи прихильністю публіки, а унікальне виконання власних творів спонукало слухачів називати юнаків "українськими Бітлз". 

Вони - фіналісти конкурсів "Червона Рута" (2012), "The Global Battle of the Bands" (2016) та шоу "Одна Родина" (2013), півфіналісти "Україна Має Талант" (2014), учасники шоу "Голос Країни" (2022).

Окрім цього, брати долучилися до проєкту "Музична Оборона" та створили хіти, які зараз наспівує більшість українців: «maskva», «Повітряна тривога в Криму», «Превентивний удар», «В городі Херсоні», «Чорнобаївка», «Ірпінь, Гостомель, Буча...», «Ти кнопка», «Після Перемоги», та інші. 

З 2010 року брати виступали разом з Pianoboy, Ніною Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Златою Огневич, Марією Бурмакою, гуртами "Друга Ріка" та "Мандри". Супроводжували музичні промо-кампанії  відомих брендів ("Dior",  "Mercedes-AMG", "MercedesMe", "Chevrolet"). 

Після року повномасштабної війни кожен почувається виснаженим. Іноді розумієш, що ти вже на межі витривалості. Насправді, друге дихання відкривається саме у такі моменти. У нас немає варіанту здатися, єдиний шлях - залишатися непохитними.

В окопі на фронті або за операційним столом, з дітьми в укритті чи на робочому місці - ми маємо продовжувати боротись аби скінчити те, що почали наші предки.

Ми завжди мріяли, щоб наша музика була інструментом добрих справ. Підтримуючи військових і цивільних своїми виступами, ми відчуваємо, що наша мрія збувається.

На концерті ми ще раз зануримося у події року, щоб нагадати собі за що ми воюємо і заради чого варто залишатися непохитними.

Чекаємо кожного!

Склад гурту:

Дмитро Осичнюк - автор текстів і музики, вокал, гітара, губна гармоніка, клавішні;

Артемій Осичнюк - ударні інструменти, бек-вокал;

Антоній Осичнюк - автор текстів і музики, гітара, бек-вокал;

Леонтій Осичнюк - бас-гітара, бек-вокал.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення