Tenors Bel Canto

Кожен учасник квартету Tenors BEL’CANTO однозначно обдарований від природи голосом багатим на експресію і красу. Використовуючи незвичайну суміш класичної опери і ультрасучасної популярної музики, цей динамічний квартет об’єднує сильні та керовані голоси з усього професійного спектру.

Голоси трьох тенорів Василя Понайди, Романа Трохимука, Тараса Глови та баритона Романа Антонюка при зливанні звучать у винятковій гармонії і створюють унікальне приємне враження для слухачів. Це щось особливе, коли вони співають всі разом.

Ці унікальні виконавці застосовують оперну техніку і віртуозність у класичному та популярному романтичному репертуарі. Їх вокальний стиль був охарактеризований як емоційно-барвистим і виразним, у той час як їх відшліфована і домінуюча сценічна постава забезпечує приємні враження та високе естетичне задоволення завдяки унікальному зв’язку та спілкуванню артистів з аудиторією. Кожен з чотирьох має свій власний специфічний талант.

Артисти співають різними мовами – французькою, німецькою, іспанською, італійською, російською, польською, англійською, китайською та українською.

Учасники квартету Tenors BEL’CANTO гастролювали в багатьох країнах світу, а саме: Україні, Польщі, Румунії, Чехії, Болгарії, Македонії, Росії, Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Франції, Угорщині, Австрії, Швейцарії, Італії, Північній Кореї, Боснії і Герцеговині, Канаді та Лівані.

З першго дня створення колективу в 2007 році, вони співали у відомих концертних залах України та Європи з прекрасними оркестрами.

У 2013-2014 роках Tenors BEL’CANTO здійснили кілька концертних турне навколо Європи на круїзних лайнерах Norvegian Star та Norvegian Jade.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення