Тренінг гра «Сash-Flow по-жіночому»

Тренінг гра «Сash-Flow по-жіночому»

Всі анонси від: Тренинги Житомира і ТК Практик

Сash-Flow - це не просто гра, це тренінг, який допоможе впорядкувати і примножити фінанси.

Тренінг гра Сash-Flow: - допомагає виявити обмежують переконання; - вчить приймати правильні рішення; - додає впевненості в своїх силах! За кілька годин гри ви побачите ви побачите те, що в реальному житті займає місяці і роки.

Суть гри - стати фінансово незалежним, правильно керуючи невеликими особистими фінансами, які ви отримуєте в грі у вигляді зарплати. В цілому, ви побачите і розберетеся з такими аспектами свого життя як:
- відносини - як ви будуєте відносини і як це впливає на Ваше життя. Ви побачите відносини з собою - як ви приймаєте рішення. Відносини з партнерами - як ви домовляєтеся з близькими і яких результатів це вас може привести.
- фінаси - як ви враховуєте фінанси, як ставитеся до них і на скільки вмієте розпоряджатися грошима і інвестувати їх. Відповідно побачите фінансові обмежують переконання, які є у кожного з нас) нові можливості - невід'ємна частина ігрового процесу. Ви бачите нові варіанти, стратегії і рішення інших гравців і пробуєте на скільки ці стратегії підходять Вам і до чого можуть привести.

У підсумку ви вчите нові тактики і рішення в безпечному просторі гри :) І потім можете застосовувати в реальному житті і знати, що це точно працює!

В цілому гра побудована на реальному житті: в процесі гри ви будете отримувати зарплату, укладати угоди, торгуватися і приймати самі різні рішення, тренуючи свій фінансовий інтелект. Тут вас чекають злети і падіння, великі доходи і розорення, розчарування і перемоги.

Веде гру: Олена Рибчинська - тренер по особистої ефективності, професійний коуч по стандартам ISF, EСF. Арт-коуч, сертифікований тренер. Член Східно-української асоціації арт-терапії, мотиваційний спікер бізнес-конференцій і фестивалів.

Ціна: 300 грн Якщо вас двоє - по 250 грн;)

Група 4-6 гравців (тільки за попередньою реєстрацією)


 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення