Тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»

Тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні»

Всі анонси від: Департамент бюджету та фінансів Житомирської міської ради, PAUCI Foundation

Для забезпечення реальної участі у бюджетному процесі потрібні знання  у галузі місцевих фінансів та у сфері партиципації (громадської участі). 
- У першій частині заходу учасники матимуть змогу узагальнити власні знання щодо бюджетного процесу на місцевому рівні, обговорити кращі приклади реалізації практик партиципації та визначити “проблемні точки” громадської участі. 
- Друга частина тренінгу буде організована у формі практичної роботи учасників з підготовки матеріалів для медіа на тему «Участь громадян у місцевому бюджетуванні», а також розробки плану комунікації з громадою щодо процесів формування бюджету. 


Після проведення тренінгу учасники заохочуються продовжити спільну роботу зі створення та публікації матеріалів у ЗМІ та  складання плану комунікації.

До участі у заході запрошуються мешканці міста, автори проектів бюджету участі, фахівці органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань, навчальних закладів, журналісти та блогери.


Тренінг проводитимуть експерти PAUCI Foundation у рамках Ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», підтримує окремі муніципалітети в Україні, Вірменії та Грузії в посиленні громадського бюджету. Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

ДЕ: Інформаційний центр інтегрованого розвитку Житомир-2030: м. Житомир, вул. Покровська, 6, другий поверх, офіс праворуч.
КОЛИ: 25-го вересня о 09.00! Реєстрація з 08.30

Кількість учасників та учасниць обмежена! Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення