Тур «Одеса-Аккерманська фортеця-Шабо-Курортне»

Тур «Одеса-Аккерманська фортеця-Шабо-Курортне»

Всі анонси від: Туристичне агенство "Патріот"

Дата виїзду: 28.06.2019 р. ; 

Маршрут туру: Житомир-Одеса-Аккерманська фортеця-Шабо-Курортне-Житомир

У Програмі туру:

Одеса - справжня перлина біля моря;
Аккерманська фортеця XIII-XV ст.;
Шабо - центр культури вина;
Відпочинок на морі.

1 день
23:00 - виїзд з Житомира.
7:00 - 8:00 - прибуття до Одеси, сніданок.
08:00 - 11:00 - почнемо наше знайомство з Одесою з оглядової екскурсії: «Таки Одеса, перлина біля моря».

Ми познайомимося з Дерібасівською - вулицею, на якій завжди хороша погода. Площа Катерини з пам'ятником, сходинки "О Боже, як їх багато". Спочатку фото "Дюка на люку", а потім математика. Приморський бульвар, Тещин міст, Шахській палац і Воронцовський палац і "... тисяча чортів". Ми отримаємо задоволення цим унікальнім містом сповна. Чи не поспішаючі будемо слухати історичні байки про царів та адміралів. Солоне тепле повітря моря та енергетика міста назавжди залишать Вас в піднесеному настрої.

11:00 - 13:00 - вільний час.
13:00 - 15:00  - переїзд до готелю «Ундіна» с. Курортне.
Відпочинок на морі.

Курортне - один з самих Сонячних и унікальніх курортів Одеського Узбережжя. Відпочинок на морі в Курортному - це відпочинок далеко від шуму та поспіху міст, в селищі з первозданною екологією на узбережжі Чорного моря и Будакського лиману. Чисте морське Повітря, в оточенні хвойних и листяних парків, ідеальний піщаний пляж, пологий берег і сонячні дні - все це сприяє чудовому відпочинку.

2 день
8:00
 - сніданок.
За бажанням екскурсії або відпочинок на морі

9:00 - 10:20 - переїзд до Білгород-Дністровсьго.
10:20 - 12:30 - відвідування Аккерманської фортеці.

Аккерманська фортеця у Білгороді-Дністровському - пам'ятник Середньовіччя в Україні. Будівля фортеці зводилася як військово-оборонна споруда. Аккерманська фортеця була одним із найбільших та найпотужніших фортифікаційних укріплень XIII-XV століть на українській землі. Білгород-Дністровська фортеця (Аккерманська фортеця) охоплює площу в дев'ять гектарів. А її стіни в довжину досягають майже два кілометри. Висота оборонних стін - від 5 до 15 метрів, ширина - від 1,5 до 5 метрів. За формою будівля фортеці нагадує неправильний багатокутник.

12:30-13:00 - переїзд до Шабо.
13:00-15:30 - відвідування  "Центру культури вина Шабо" + дегустація.

У «Центрі культури вина Шабо» нікого не залишать байдужим об'єкти сучасного мистецтва, величні архітектурні комплекси, незвичайні експозиції ландшафтного дизайну: єдиний в Україні пам'ятник виноградній лозі, арт-ансамбль «Трилогія виноградної лози», галерея «Shabo Art Centre», мультимедійна скульптура «Фонтан Діоніса», музейний лабіринт, грузинський марані, два музейних кінозали, Альпійська гірка, музей «Шабо». І це – далеко не повний перелік унікальних об'єктів…

16:00 – 17:00 - повернення в готель. Відпочінок на морі. 

3 день
Відпочинок на морі.
16:00 - виїзд до Житомира.
24:00 - прибуття в Житомир.


У вартість туру входить:
- транспортне обслуговування;
- супровід групи по всьому машруту;
- проживання в однокіинатних комнатах двох або трьох осіб;
- екскусійне обслуговування (Одеса, Аккерманська фортеця);страховка

У вартість туру не входить:
-  вхідні квитки (Аккерманська фортеця - 80 грн., «Центрі культури вина Шабо» - Екскурсія «Стандарт» без дегустації, тривалість 1,5 години - вартість 200 грн., Екскурсія «Стандарт» з дегустацією, тривалість 2,5 години, дегустаційна лінійка - 6 зразків продукції Shabo - вартість 280 грн.);
- витрати на харчування.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення