Тур вихідного дня "Золота підкова Львову"

Тур вихідного дня "Золота підкова Львову"

У програмі туру:
 • Високий замок
 • Пішохідна екскурсія по місту
 • Личаківський цвинтар
 • Золочівський замок
 • Підгорецький замок
 • Олеський замок
1 - й день. субота
03:00 Збір групи м.Житомир (вул. Київська, 87). Посадка в автобуси. Всі місця обов'язково розподілені (посадочне місце визначається в день замовлення туру і вказується в підтвердженні заявки. Посадка в автобус здійснюється керівником групи строго по заздалегідь підтвердженим посадковим місцям.) Під час переїздів кожні 2-2,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе. 
8:00 Прибуття в м Львів. Сніданок в кафе "Пузата хата"
09:00 Виїзд на оглядову пішохідно - автобусну екскурсію. Почнемо наше знайомство з містом з гори Високий замок (найвища точка Львова). Адже з висоти 413 м над рівнем моря (а саме на такій висоті знаходиться гора Високий Замок), місто Львів можна побачити "як на долоні". Екскурсія Личаківським кладовищем - самого старовинного кладовища в Європі - Личаківського (могили І. Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, С. Людкевича та ін.)
12:00 Пішохідна екскурсія по території історико-архітектурного заповідника (площа Ринок, Львівський Оперний театр, Вірменська церква, Латинський кафедральний костел, церква Успіння, будівля "Пір року", Аптека-музей ...)
Вільний час в м.Львові.
Рекомендуємо пообідати в одному з концептуальних ресторанах міста:
19:00 Закінчення програми. Переїзд в готель. Вечеря (оплачується самостійно).
Подорожуючи по Львову, неможливо не закохатися в цю неповторну величну красу. Кожен, хто б не приїхав, завжди знайде для себе щось до душі і захоче ще і ще раз повернутися до Львова ...
 
2-й день. неділя
08:00 Сніданок. Звільнення номерів. Відправлення на екскурсію «Золота підкова», яка передбачає відвідування старовинних замків навколо Львова. А саме:
Золочівського замку - Давним - давно, 350 років тому, у Франції за часів мушкетерів та хитрого кардинала Рішельє жила-була маленька дівчинка, і звали її Марія. Чекайте, просто Марія? Ні, не так просто - Марія Казимира д `Аркуін. Була вона дочкою капітана королівської гвардії та монаршої гувернантки, хоча в Версалі і шепотіли, що дівчинка - позашлюбна дочка королеви і її фаворита Конде. Так склалося, що цієї тендітної дівчинці доля наказала покинути рідний край і відправлятися зі свитою принцеси Марії Людвіги в далеку північну країну десь на межі цивілізованого світу. Адже принцеса от-от мала вийти заміж за короля Речі Посполитої Владислава IV. Марія Казимира і не думала, що пройдуть роки - і трон польської королеви дістанеться їй, а за нею потягнеться шлейф з легенд, переказів і бувальщин про романтичне кохання монаршої пари в центрі Європи ..... цікаво? ... Дізнайся більше ... ..
Підгорецький замок. Недалеко від Олеська розташований замок у Підгірцях - визначна пам'ятка архітектури. Замок побудував на замовлення великого коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, архітектор Андреа дель Аква в 1635-1640 рр. Пізніше власниками були Ян III Собеський, Радзивілли, Жевуські. До замкового ансамблю входять палац, оточений бастіонними укріпленнями, валами і ровами, бароковий костел. (1752 - 1766 рр.), В'їзна брама та чудовий "італійський" парк XVIII ст. зі старими липами. ... .. Цікаво? ... Дізнайся більше ....
Олеський замок. Олеський замок, можливо, найвідоміший замок Львівщини, відроджений з цілковитої руїни. Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком. Під замком, там, де є химерні скульптури і трохи далі, там де пливе невеличка річка з містком, яка нагадує болото, кажуть можна почути зітхання душі, що не може знайти спокою. Існує романтична і трагічна легенда з тих часів про ... .. цікаво? ... Дізнайся більше.
17:00 Відправлення в м Житомир / Київ.
Приїзд до Житомира / Київ прибл. 23:00 - 02:00
 
Вартість туру за особу:
1 039 грн. - виїзд з Житомира
 
Діти до 10 років, при проживанні з дорослими в номері:
979 грн. - виїзд з Житомира
 
У вартість програми входить:
 • проживання в готелі
 • сніданок
 • транспортний супровід по маршруту,
 • страхування медичне та від нещасних випадків
 • супровід керівника
У вартість програми не входить:
 • Услуги экскурсовода – 45 грн. с человека на 1 день (для групы 18 человек)
 • Входные билеты: Соборы, музеи – от 2 до 10 грн.
 • Золочевский замок – 45 грн. + 60 грн. с группы - экскурсионный сбор в замке
 • Олесский замок – 45 грн. + 60 грн. с группы - экскурсионный сбор в замке
 • Подгорецкий замок – 35 грн.
 • Лычаковское кладбище - 25 грн., 15 грн., студенты и дети старше 12 лет; 10 грн., дети до 12 лет.
 • Питание: обед/ужин (из расчёта «Пузата Хата»)
 • Більш детальну інформацію Ви можете отримати о за номерами телефонів:

  067 335 15 15
  093 703.09 09
  (0412) 46 03 03
  050 461 65 50

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook