Турнір з шахів cеред дітей до 8 років

Турнір з шахів cеред дітей до 8 років

Всі анонси від: Міське управління молоді та спорту

22-24 лютого в Житомирі відбудеться чемпіонат міста з шахів серед дітей до 8 років. Змагання проходитимуть в приміщенні бібліотеки ім.Василя Земляка.

Програма турніру:

10:00 до 10:30 - реєстрація; 

10:30 - відкриття чемпіонату; 

Закриття відбудеться 24 лютого через 15 хвилин після завершення останньої партії. Розклад турів згідно з регламентом змагань.

Турніри проходить за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводиться за швейцарською системою у 7 турів без обрахунку українського рейтингу.

Швидкі шахи з контролем часу – 15 хвилин на партію кожному учаснику плюс 10 секунд на кожен хід, починаючи з першого. Класичні шахи з контролем часу – 35 хвилин на партію кожному учаснику плюс 30 секунд на кожен хід.

До участі допускаються шахісти міста Житомира 2011 р.н. та молодші, що подали попередні заявки до 17:00 20 лютого 2019 р. включно на електронну адресу [email protected]

Під час реєстрації учасники надають заявку, в якій має бути вказано прізвище, ім’я, повна дата народження (число, місяць, рік народження), спортивний розряд учасника затверджену керівником. У разі відсутності заявки учасник до змагань не допускається!

Також будемо раді бачити вболівальників та просто любителів цієї гри!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення