UglyDolls. Ляльки з характером

Кожного дня у світі стає на кілька тисяч ляльок більше. Якісь із них виходять як за шаблоном, а в якихось проявляється брак виробництва.

Вам завжди було цікаво, що ж роблять із некрасивими ляльками?
Їх відправляють до Аглівіллю!
Тут кожен може знайти собі місце, адже жителі містечка дивляться не на зовнішній вигляд, а на внутрішню красу.

Моксі зі своїми друзями дуже подобається в Аглівіллі, але її тягне до великого світу, там справжні пригоди та діти, які їх, звичайно ж, полюблять. Разом вони готові пройти різні випробування, щоб знайти щастя. На своєму шляху вони зустрінуть ідеальний світ краси з Лу на чолі. Що би не трапилося, завжди потрібно бути собою.


Режисером проекту став Келлі Есберн, в активі якого в цьому амплуа є роботи "Спірит: Душа прерій" (2002), "Шрек 2" (2004), "Гномео та Джульєтта" (2011).

Ролі в мультфільмі озвучували: Келлі Кларксон (мультсеріал "Цар гори"), Блейк Шелтон ("Ідеальний голос 2" (2005), "Безглузда шістка" (2015), "Angry birds у кіно" (2016)), Ванда Сайкс ("Якщо свекруха – монстр" (2005), "Лісова братва" (2006), "Дуже погані матусі" (2016)).

Перший показ картини пройшов 27 квітня 2019 року в Лос-Анджелесі, США.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 40/100, а на https://www.rottentomatoes.com дають всього лише 28% позитивних відгуків.


Рейтинг:4.70

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення