Скрипаль-віртуоз Василь Попадюк

Скрипаль-віртуоз Василь Попадюк

Всі анонси від: Житомирський обласний телецентр

Концерт Василь Попадюк в Житомирі відбудеться 7 квітня о 18:00 в Житомирському телецентрі

«Український Паганіні» Василь Попадюк!

Шоу, яке не можна пропустити!


Цей музикант без перебільшення підкорив увесь світ. Його називають українським Паганіні, а він ніяковіє. Він віртуозно грає на 15 інструментах, щорічно дає понад 150 концертів по всьому світу і скрізь збирає переаншлаги. Він грав для Софі Лорен, і вона була вражена його майстерністю. Але коли у нього запитують, як він ставиться до Ванесси Мей, відповідає, що у неї чудова фігура...

7 квітня український музикант і його Papa Duke Band виступлять з концертом у Житомирському телецентрі. Не проґавте шанс зануритися у світ чудової музики, від якої завмирає серце і радіє душа! Про цей концерт ви будете розповідати близьким, друзям і онукам. Заздалегідь відмітьте цю дату в своєму календарі і відкладіть усі справи!Музичні експерти визначають стиль виконання Василя Попадюка як world musiс, але уточнюють, що скрипаль давно створив свій власний стиль. Він зумів об'єднати класичну, слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. До нього таким досвідом не міг похвалитися жоден музикант.

Не дарма в Іспанії Попадюка давно охрестили Живим Нервом і Маестро Скрипкою, в Америці – Золотою Скрипкою, а в Канаді, де він переміг у півфіналі конкурсу СВS Great Canadian Music Dream, – сучасним Паганіні. Їм захоплюється і пишається українська діаспора Американського континенту, називаючи його «ще одним феноменом, який прославляє Україну».

У 90-х український скрипаль емігрував до Канади, але часто буває на батьківщині. Його часто запрошують на заходи, де він співпрацює зі знаменитостями. За визнанням Попадюка, у Канаді він залишається українцем і не уявляє себе ніяк інакше. «Я народився у Львові, виріс у Києві, але вже 20 років живу в Канаді і розмовляю українською там більше, ніж у Києві. У Торонто живе 300 тисяч українців»,– пояснює музикант.

На питання, у якій точці світу його музику сприймають найкраще, скрипаль відповідає: «На щастя, різниці немає. Нашу музику навіть діти люблять. Це дуже приємно. У нас немає «вікового цензу». На наших концертах можна побачити дітей, молодь та людей похилого віку».

Секретом своєї віртуозності Василь Попадюк вважає нерви і характер. «У музиці важливіше не техніка, а душа. Майстерності можна досягти багатогодинними заняттями. Донести емоції до глядача набагато цінніше. Як казав Бетховен, «якщо граєш від серця, воно до серця і прийде».

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення