Великий Гетсбі

Великий Гетсбі

Кіноадаптація безсмертної класики. Це були 20-ті роки двадцятого століття, час салонів, аристократичних вечірок, які передували періоду Великої Депресії і так званому "століттю джазу". Про Джея Гетсбі практично нічого не було відомо, крім того, що він не часто з'являвся на публіці, був дуже багатий. Оселившись біля особняка таємничого багатія, Нік Каррауей з часом все більше і більше починає цікавитися особистістю цієї людини. Розкриваючи по крупицях минуле і сьогодення мільйонера, Нік пише про нього неймовірну історію, центром якої було - кохання.

Незважаючи на всю культовість відомого однойменного роману Френсіса Скотта Фіцджеральда "Великий Гетсбі", історія у літературного твору непроста. Популярність книга знайшла вже після смерті автора, через роки після перших друкованих примірників. Тоді й стали час від часу знімати по книзі фільми. Версія База Лурмана ще до виходу набувала все більше і більше потенційних глядачів. По-перше головна роль належала Леонардо ДіКапріо, який з кожним роком викладаючись на повну, піднявся на вищі рівні популярності серед глядачів і режисерів. По-друге, ім'я увагу привертало ім'я режисера, База Лурмана, який при всій своїй короткій фільмографії, завоював визнання глядачів стрічками "Танці без правил" (1992) "Ромео + Джульєтта" (1996), "Мулен Руж" (2001) На роль Дейзі Б'юкенен, роль якої виконала Кері Малліган, пробувалися великий кількість жіночих артисток першої велечіни. Серед них такі імена, як Кіра Найтлі, Наталі Портман, Єва Грін, Енн Хетеуей, Олівія Уайлд, Джессіка Альба і Скарлетт Йоханссон і це ще не повний список.

Декорації та костюми, задіяні на зйомкам, створювалися виключно на основі архівних знімків і статей, для повного відображення дійсності. Для цього ж Лурман зняв "Великого Гетсбі" у форматі 3D, щоб глядач ще більше зміг увійти в ту атмосферу. Хоча спочатку, ще на стадії сценарію, режисер ще точно не був упевнений, чи буде знімати фільм у цьому форматі.

Рейтинг: 8.53

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення