Весна у маминих обіймах

12 травня о 18:30 - "Весна у маминих обіймах"

Перший сольний концерт артистки академічної хорової капели «Орея» Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера Тетяни Коновал.

«Що для мене «Орея»? Це високе мистецтво, до якого я щаслива бути дотичною. Це моя найнасиченіша частина життя. Це своєрідна «академія», де я досі черпаю знання. Це місце знайомства з моїм чоловіком. Це сад, де я розквітла, як виконавиця. Це прекрасний колектив і я щаслива бути його частиною», - каже Тетяна Коновал про хорову капелу, в який працює 6 років.

Довідка

Тетяна Коновал (Шиян) – Співачка з великої літери. Її творче життя розпочалося на Хмельниччині, звідки родом Тетяна. Першим учителем музики, який розгледів талант дівчинки, був Василь Чумак. Саме він прищепив любов до української пісні і навчив грати на сопілці. А першим колективом, в якому Тетяна брала участь, був народний ансамбль шумових інструментів «Веселі музики», який своєю грою підкорював Україну та Польщу. Але саме спів починає поступово входити в її життя і бути головним захопленням. Тетяна навчається у Полонській музичній школі у класі вокалу, в Житомирському училищі культури і мистецтв ім. Івана Огієнка за спеціальністю «Хоровий вокал», у ЖДУ ім. Івана Франка за спеціальністю «Музичне мистецтво». Під час навчання, вокальні ансамблі, в яких Тетяна Коновал бере участь: «Елегія», «Спів існування» здобувають перемоги на всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Після закінчення університету, Тетяна деякий час працює вчителем музики у Барашівській музичній школі. Академічна хорова капела «Орея» увійшла в життя Тетяни Коновал у 2017 році і не полишає її дотепер…

  • У першому сольному концерті співачки прозвучать твори відомих виконавців: Квітки Цісик, Марини Круть, Тетяни Решетняк, Ірини Шинкарук, Ілларії, Христини Соловій та інших.
  • У концерті також беруть участь: академічна хорова капела «Орея», ансамбль «Солісти філармонії», солістка – бандуристка Світлана Ніконорова, Анджей Метельський (фортепіано) та балетна група Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок" ім. І. Сльоти.

Це буде неперевершене музичне дійство! Українська пісня, у всій своїй красі, вкотре доведе, що ми найспівучіша нація світу!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення