Вистава для дітей "Свинка Пеппа збирає друзів"

Вистава для дітей "Свинка Пеппа збирає друзів"

Вистава для дітей "Свинка Пеппа збирає друзів" 

11 квітня в залі Драмтеатру відбудеться ексклюзивне дитяче шоу «Свинка Пеппа збирає друзів»!

З яскравими і веселими випусками серіалу «Свинка Пеппа» починають свій день багато малюків. Що, і вам це знайомо? Ну, тоді обов'язково приходьте разом або приводите своє чадо на це чудове уявлення. Його проведення ліцензовано британською компанією Entertainment ONE UK, яка є творцем мультсеріалу Peppa Pig. Тому шоу «Свинка Пеппа збирає друзів» - єдине в своєму роді на теренах України.

У захоплюючому спектаклі беруть участь ляльки, а також артисти. Але найважливішими учасниками, без яких неможливо ні одне інтерактивне шоу, стануть маленькі глядачі. Разом з життєрадісною Свинкою дітлахи побувають в цьому будиночку, де проживають Пеппа, її молодший братик Джордж, Мама Свинка і Тато Свин.
Дітвору чекають і веселі пригоди: прогулянка по зимовому парку, ігри в хованки, забавні танці і навіть участь в героїчному порятунок каченяти.
Шоу «Свинка Пеппа збирає друзів» допоможе дітлахам дізнатися, як важливо любити і цінувати своїх рідних, допомагати один одному, поважати старших. І в ігровій формі всі ці премудрості будуть малюкам більш зрозумілі.

Вистава йде 70 хвилин, без перерви та рекомендовано глядачам до 8 років.
Діти до 3-х років проходять в зал без квитка.

Чекаємо всіх шанувальників веселої хрюшки!
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення