Вистава «Джекпот для Какаду»

Вистава «Джекпот для Какаду»

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Зустрічайте прем'єру зі справжнім зірковим складом «Джекпот для Какаду» у театрі ім. Кочерги 23 квітня!

Більше про виставу: Ви зустрічали Новий рік на вокзалі? Спробуйте! Звичайно, це жарт!! Не обов'язково випробувати долю! 

Все ж таки краще зробити крок у новий рік з близькими людьми, і не потрапити в не стандартну ситуацію, в якій опинилися герої нашої комедії. 

Погодьтесь, краще з боку дивитись на те, як незнайомі та чужі люди, ще й з різних соціальних прошарків "гуляють" свято, наступаючи одне одному на особистий простір, і думати - як добре, що це відбувається не зі мною. А дехто і позаздрить пригодам, що трапляються всередині неправильного трикутника, по кутах якого самотні люди - Він, Вона та Він...  

Щастя або разчарування чекає на героев, кто виграє і хто програє цієї дивовижної новорічної ночі? Але... настане ранок, маскарадні маски впадуть і почнеться зовсім інша історія... Отже, ми починаємо....Піздно ввечері, приблизно за годину до Нового року, в будівлю порожнього вокзалу входить жінка невизначеного віку... 

Ролі виконують:

 • Віктор Андрієнко
 • Руслана Писанка
 • Микола Григоренко

  Квитки:
  150 - 350 грн
Коментарі до події (1)
 • Олександр Новіцький 31 Січня

  Вистава російською мовою (без субтитрів само собою) ). І головне не зрозуміло для чого вона російською, хіба для того щоб попутно вмикати російський шансон про тюрму, українського ж такого жанру не існує на щастя.

  В виставі все ж з'являється декілька українських фраз, якими озвучують ледачого і хитрого електрика (людину яка по сценарію прислужує великим руцкагаварящім людям), чим режисер і актори показують зневагу до української мови і українців вцілому, показуючи їх образ - людями які обслуговують вєлікіх вєлікаросов.

  Ще актори висміювали повних людей, гомосексуалістів, може ще когось пропустив.

  На протязі спектаклю періодично хотілось встати і піти.

  Соромно в сучасній Україні бачити таке зі сцени
Отримуйте
регулярні оновлення