Вистава «Майстер і Маргарита»

Вистава «Майстер і Маргарита»

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Чому варто піти на цю виставу?
1. Побачити класику наживо
2. Зоряний акторський склад
3. Неймовірні декорації
До роману «Майстер і Маргарита» можна ставитися по-різному: прочитати без жодної зупинки, замислюючись над смисловим навантаженням окремих епізодів, а можна просто порахувати його фантастикою. Але, як би там не було, він як і раніше захоплює віртуозів театру, шанувальників книги і театралів. Твір не раз екранізували і вистави на основі нього ставили також неодноразово.

За словами режисера, впоратися з постановкою настільки неординарного твору, яким є «Майстер і Маргарита», було досить непросто. У цьому романі присутній ряд сюжетних ліній, безліч місць, де розгортаються події, велика кількість персонажів.

В результаті виходить спектакль про вибір, робити який кожного разу доводиться кожному з нас. Три основні його теми нерозривно пов'язані між собою ідеєю необхідності виховання почуттів і проходить думкою про марність людських зусиль, спрямованих на перебудову світу.

Постановка проходить на одному диханні. Взаємна гра світла, диму і музики в поєднанні зі звуковими ефектами і відмінно поставленими танцями воістину захоплює. Ну а найбільш яскравою і такою, що запам'ятовується для глядачів сценою, як і в самому романі, стане бал у сатани. Причому глядачів навіть запросять «взяти участь» у виставі, оголосивши, що вони - запрошені гості диявола і його королеви.

На Вас чекає прекрасний акторський склад, чия гра щоразу збирає повні зали шанувальників театрального мистецтва.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення