Виставка картин Сергія Носка

Виставка картин Сергія Носка

02 березня 2016 року на другому поверсі центрального корпусу ЖДУ імені Івана Франка відбудеться відкриття персональної виставки робіт житомирського художника, книжкового графіка, викладача художньої школи, члена обласної організації Національної спілки художників України Сергія Носка.
У відкритті експозиції візьмуть участь ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух, художник Сергій Носко, колеги та друзі митця, викладачі та студенти університету.
***
Картини Сергія Носка не всім можуть подобатися, адже вони особливі і відрізняються від інших. На перший погляд вони здаються порубаними чи подертими, але саме це робить їх неповторними. Усі вони створені у власній малярській техніці Сергія Носка, аналогів якої немає в усьому світі. Здається, що художник працює більше ножем, ніж пензлем. Основу, де твориться картина, підрізає, ламає, деформує, створюючи певний рельєф. Нічого не підклеює, готову поверхню розписує фарбами. Тому стіжки сіна на картинах такі, що хочеться вдихнути з них запах різнотрав’я. 
Картини житомирського художника Сергія Носка є у приватних колекціях Польщі, Німеччини, Румунії, Греції та Австралії.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення