Виставка ретро техніки Old Land Car

Виставка ретро техніки Old Land Car

Всі анонси від: Музей Авіації

Сотні ексклюзивних автомобілів з'їдуться на фестиваль!

З 29 вересня по 1 жовтня у Києві відбудеться 7-й фестиваль Old Land Car.

На фестивалі можна буде побачити сотні ексклюзивних автомобілів, десятки одиниць бойової техніки та близько 100 літаків і гелікоптерів. У програмі – конкурси, змагання водійської майстерності, тюнінгу й автозвуку, робота ретробарахолки, перегони на дитячих педальних машинках, масштабні реконструкції, зльоти авто- і мотоклубів та багато іншого.

Захід проходитиме за сприяння Міністерства оборони та Міністерства інфраструктури. Неповторну атмосферу свята й гуркоту двигунів доповнять легендарні танки Т-34,Т-55,Т-76 та інші не менш цікаві зразки бойової техніки. Крім того привезуть кабріолети ГАЗ-14 «Чайка», які раніше виїжджали тільки на державні паради.

Також під час фестивалю можна буде познайомитися із українським гонщиком Сергієм Маліком, його легендарним мотоциклом й іншою технікою. Він нещодавно встановив світовий рекорд швидкості на «Дніпро» МТ – розігнався до 116, 86 км/год. Зафіксували рекорд на озері Бонневілль у США.

Щоб цікавіше провести час й проникнутися особливістю кожної машини на фестивалі, буде можливість замовити 45-хвилинну екскурсію автомобільного історика й експерта.
Коли: з 9:00 до 20:00
Де: Музей Авіації, вул. Медова, 1

Ціна квитка в дні фестивалю: 100 грн

Предпродаж: 80 грн;

Де придбати?
- Кав'ярня DISTRICT ( Севасптольская пл., біля Dominos )
- Кофейбус ( Шулявка, біля Танку )
- Каси Музею Авіації ( вул. Медова 1 )

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення