«Я зможу! У пошуках балансу між материнством і кар’єрою»

«Я зможу! У пошуках балансу між материнством і кар’єрою»

Всі анонси від: Натхнення. Можливості. Успіх; Сімейний хаб "Літо"

Житомир, не пропусти мега-мотивуючий захід для мам.
Вже 15 червня, у ресторанно-готельному комплексі «Гайки» (вул. Новий Бульвар, 6) день натхнення та практики: «Я зможу! У пошуках балансу між материнством, кар’єрою та очікуваннями соціуму».

Поговоримо про проблеми та віру в себе. Про те, яких успіхів вдається досягати жінкам тоді, коли вони мають підтримку і можливість повернутися обличчям до себе, до своїх потреб і бажань.
Обговоримо насилля в сім’ї психологічне, фінансове або фізичне.
Як розпізнати психологічне чи фінансове насилля, які його ознаки?
Що робити, якщо вдалося усвідомити, що абьюз є?
Чи можлива ситуація, що все «розрулиться» само собою?

Чи здатна жінка зменшити та взагалі подолати прояви насилля по відношенню до неї? 
Як у декреті зробити успішну справу та де шукати мотивації і натхнення? 


Захід безкоштовний, але потрібна реєстрація за посиланням в шапці.       

Проект «Я зможу!» спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві.
Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною в будь-якій сфері.
До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей.

Розклад програми:
9:30 - 10:00 - кава, що бадьорить
10:00 - вітальне слово команди проекту «Я зможу!»
10:05 - 10:35 - історія натхнення: «Work&Life. Моє право на щастя!»
Альона Бондаренко засновниця проекту Alwaysbusymama та організатор заходу MAMA Summit. Альона заснувала свій проект після 10 річної кар'єри у видавництві, коли знаходилась у декреті. На меті проекту - популяризація материнства, а кожна із учасниць самміту є кращим прикладом того, що материнство ні в якому разі не перешкода для створення успішної кар'єри, а навпаки відкриття нових можливостей.
10:35 - 11:35 - дискусійна панель «У чому ж сила, сестро? Як декрет став рушієм, щоб створити бізнес, обійняти державну посаду та створити соціальний проект»
Спікери:
Альона Бондаренко - засновниця проекту Alwaysbusymama та організатор заходу MAMA Summit.
Ірина Ковальчук - начальник управління у справах дітей молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина подалася та виграла відкритий конкурс на посаду, коли доньці було 1,5 року. Веде активну громадську діяльність.
Оксана Вахнюк - засновниця соціального проекту для жінок «Саме та!» та Сімейний хаб "Літо" Коли Оксана була в декреті, вона вирішила створити дитячий центр, подала 2 гранти, виграла їх та реалізувала проект.
Модератор: Анна Константинова - член правління БО «proWOMEN» проВІМЕН, психолог, психотерапевт
11:35 - 12:00 - кава, що знайомить
12:00 - 13:30 - портрет української мами за результатами психологічного курсу «Я зможу! Повірити в себе» Наталія Тигач - голова правління БО «proWOMEN» проВІМЕН, коуч, тренер Анна Константинова - член правління БО «proWOMEN» проВІМЕН, психолог, психотерапевт
На прикладі результатів проекту поговоримо про те, скільки часу жінки, які перебувають у відпустці з догляду за дитиною/дітьми, приділяють собі, своєму відпочинку, розвитку.
В скільки грошей оцінюють вартість свого робочого часу як професіонала, наскільки вірять в себе – не тільки як в мам або дружин, але і в людей, які можуть виходити за межі свого дому та робити щось не пов’язане з домогосподарством.
13:30 - 14:30 - ланч, що об’єднує
14:30 - 15:30 - практичний курс: «Скільки коштує мама full time». Курс по особистим фінансам про те, що таке власній бюджет, як його вести, планувати, контролювати, ставити фінансові цілі і досягати їх. Поговоримо про те, чому це важливо для жінок.
15:30 - 17:00 - інтерактивне психологічне заняття «Я зможу! Повірити в себе» 

Тож приходьте! Буде цікаво

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення