Зелена книга

Тоні "Базіка" – людина, яка ніколи не вміла тримати язика за зубами. Але зате у нього досить добре без будь-яких слів виходить махати кулаками. Саме таку людину в 1962 році найняв до себе у водії досить витончений музикант, один із найкращих джазових піаністів свого часу Доктор Дон Ширлі – людина з темною шкірою, але світлою душею. Водій йому потрібен для того, щоб поїхати з концертом на південь, де представників його раси не дуже-то й люблять. Скільки же проблем може виникнути через це. Але ні Тоні, ні Дона це не хвилює, адже є щось більш цінне, що стоїть над кольором шкіри – музика та геніальність Ширлі. Потрібно мати велику мужність, щоб змінювати людей навколо себе.

Режисером фільму став Пітер Фарреллі, який раніше займався проектами "Тупий та ще тупіший" (1994), "Заводила" (1996), "Я, знову я й Ірен" (2000).

У картині зіграли: Вігго Мортенсен ("Ідальго: Погоня в пустелі" (2004), "Капітан Фантастик" (2016, номінація на "Оскар"), франшиза "Володар перснів"), Махершала Алі ("Невинний" (2009), "Місячне сяйво" (2016, "Оскар" за "Найращу чоловічу роль другого плану")), Лінда Карделліні ("Гріхи батька" (2001), "Засновник" (2016), серіал "Хулігани та ботани").

Прем'єра стрічки відбулася 11 вересня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.

Рейтинг: 6.65

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення