Жениха викликали, дівчата?

Жениха викликали, дівчата?

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Комедія на дві дії.

Тривалість 2 години 30 хвилин з антрактом.

- Народна артистка України Тамара Яценко
- Заслужена артистка України Татьяна Шеліга
- Народний артист України Євгеній Паперний
- Заслужений артист України Дмитро Лаленков
- Олег Коваленко
- Сергій Кучера
- Режисер-постановник Володимир Борисюк
- Художник-постановник Валентина Кузьмічова
- Балетмейстер Ольга Семешкина
- Продюсер Олег Шпанчук


Дві самотні жінки похилого віку, сестри: одна — колишня актриса, інша — все життя при ній. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть в дуже просторій квартирі, де колись був гомінкий театральний гуртожиток. Самотні… І раптом старшій (актрисі) приходить в голову геніальне рішення!!! — видати молодшу заміж.

І в рівномірному, зі схожими тихими днями, житті щось починає відбувається. Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не жених, а потім — відразу два жениха… Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого дами приймають за справжнього жениха. В результаті — закохані всі!

І весь процес з’ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними — цілком реальні.

У цьому спектаклі в повітрі завжди витають можливісті. Здавалося б, простягни руку — і схопиш мрію за хвіст, стягни її з небес на землю — ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба.

Кульмінація вистави — в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається, ще трохи — і все владнається в цьому недолугому житті…

Але…


Місце проведення: Драмтеатр імені С. Кочерги

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення