Женя Галич в Житомирі

Женя Галич в Житомирі

Всі анонси від: Pleasantville - BBQ PUB, O.Torvald

Хто грав на одній сцені з Linkin Park, Garbage, Evanescence, The Rasmus и DJ Tapolsky? Хто шість років вперто працював, перш ніж популярність постукала у двері. Хто ці полтаво-кияни, котрі співають зворушливою українською.

Звичайно, O.Torvald. 18 березня у Pleasantville BBQ Женя Галич з акустичною програмою.
Початок о 20:00
Замовлення квитків за номером 068 786 28 88


У 2019 році O.TORVALD гучно повернулися з новою барабанщицею Hebi та новим альбомом «Diller Kaifu». Вони вже масштабно презентували нову програму у Києві, Харкові, Дніпрі та Львові. Тепер вони їдуть до твого міста, аби зіграти особливий акустичний концерт.
Це вперше, коли гурт заграє акустику повним складом.

«У цьому турі ми хочемо відвідати якомога більше міст, познайомитись з більшою кількістю людей. Акустика дає можливість безпосереднього спілкування, близькості до аудиторії, камерності. У нас є можливість подивитись в очі кожному, хто прийде на концерт. Кожному розповісти історію, яка стоїть за нашими піснями» - розповідає фронтмен гурту Женя Галич.

Пісні пролунають у більш ліричному аранжуванні та ламповій атмосфері. Люди зможуть почути наживо як і пісні з альбому «Diller Kaifu», так і всіма улюблені «Вирвана», «В подушках», «Без тебе».

Ви не побачите вибухів та спецефектів. Лише наша музика та наші люди.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення