Жива

Жива

На карті м. Житомир, вул. Михайлівська, 10А
Подія минула

Кінострічку знято за реальними подіями, які трапилися з Анною Попович у 1950-х роках. Вона дала згоду авторам стрічки на екранізацію своєї біографії. Зйомки фільму проходили у Горганах, де відбувались події з життя Попович.

 

14 квітня 2016 року відбулась прем'єра відеокліпу на пісню «Закохані» гурту «Був'є», яка стала офіційним саундтреком фільму

1949 рік.  У важкодоступних районах Карпат загін МГБ веде полювання на останніх вцілілих повстанців.  Молода дівчина АННА, рятуючись від переслідувань, потрапляє в табір повстанців.  Там вона зустрічає друга дитинства Ніко.  Несподівана облава змушує повстанців розділитись на малі відділи і тікати. Ніко забирає АННУ у відділ командира Довбуша.

Група солдатів МГБ на чолі з майором X та лейтенантом АЛІФАНОВИМ переслідує повстанців.  Аліфанов здогадується, що серед переслідуваних є та сама Анна, яку він декілька років тому допитував.  Думка про неї не дає йому спокою.
Неочіковано для втікачів Анна стає їм у пригоді.  Під час перепочинку їй сниться сон-попередження, що рятує повстанців від загибелі.  Анна бачить пророчі сни і видіння з дитинства.  Малою вона впала в криницю і вижила. Люди вже тоді говорити що то якийсь знак зверху. 
Починається зима і повстанці разом з АННОЮ будують криївку і переховуються там до весни.  Весною між АННОЮ і командиром ДОВБУШЕМ спалахує кохання. НІКО ревнує і починає ненавидіти командира. У цей час хтось видає місцезнаходження повстанців. Бункер оточено.  АННА прикриває ДОВБУША від кулі і тратить руку. ДОВБУШ рятуючи архів змушений тікати.  АННА щоб не потрапити в руки ворога пробує стрілятись та підірватись на гранаті і дивним чином залишається неушкодженою.  МГБісти захоплюють АННУ живою і кладуть у лікарню де її рятують життя щоб допитати. Там вона зустрічається зі своїм давнім ворогом лейтенантом АЛІФАНОВИМ.  З того моменту АННА думає лише про смерть. 
Проте її викрадають повстанці. 
За впливом якоїсь вищої сили їй суджено було вижити і пройти ще не одне випробування долі.

Коментарі до події
Цікаві статті по темі Читати все
18 фактів про Житомир та Житомирську область
18 фактів про Житомир та Житомирськ... Багато хто говорить, що Житомирська область - це один із регіонів України, який абсолютно не є туристичним. Розвіюємо...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook