Зомбіленд: Подвійний постріл

Зомбіленд: Подвійний постріл

Всі анонси від: Кінотеатр "Україна"

Раніше ця четвірка була сім'єю. Вельми дивною сім'єю, але яка вже різниця. Зараз вони мисливці на зомбі. Таллахасі, Коламбус, Вітчіта та Літл-Рок тільки тим і займаються, що відстрілюють живих мерців і веселяться на всю котушку.

Звичайно ж, крім цієї четвірки у світі залишилося досить людей, які можуть принести чимало проблем мисливцям – зараз мало хто зберіг доброзичливість.

Через певні події Таллахасі з командою повинен поїхати у глиб Сполучених Штатів, де по дорозі вони знайдуть чимало пригод і вб'ють сотні зомбі.

Чого тільки вартий старий знайомий лідера мисливців, із яким у нього вельми цікаві взаємини.


Режисером фільму став Рубен Фляйшер, що раніше брав участь у створенні проектів "Вітаємо у Зомбіленді" (2009), "Мисливці на гангстерів" (2013), "Веном" (2018).

У картині зіграли: Вуді Харрельсон ("Сім життів" (2008), "Три білборда на кордоні Еббінга, штат Міссурі" (2017, номінація на "Оскар"), серіал "Справжній детектив"), Джессі Айзенберг ("Вітаємо у Зомбіленді" (2009), "Соціальна мережа" (2010, номінація на "Оскар"), "Ілюзія обману" (2013)), Емма Стоун ("Прислуга" (2011), "Бердмен" (2014, номінація на "Оскар"), "Ла Ла Ленд" (2016, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль")) та інші.

Реліз стрічки відбудеться 9 жовтня 2019 року в кінотеатрах Тайваню.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення