Зустріч "Хвороба під назвою «Альпінізм»

Зустріч "Хвороба під назвою «Альпінізм»

Альпінізм, як і будь-який інший вид спорту, виховує силу волі й дисципліну. Під час сходжень доводиться тривалий час перебувати у важких погодних умовах, долати небезпечні перешкоди, переживати значний фізичний та психоемоційний стрес, а часом – ризикувати життям.

Проте любов до гір буває настільки сильною, що навіть серйозні травми не здатні зупинити спортсменів перед черговою вершиною.

Як усього за 1,5 роки після серйозної операції на хребті і перспектив інвалідності повністю відновитися і прийняти участь у спортивному сходженні на восьмитисячник, розкаже Андрей Кийко, майстер спорту України з альпінізму, інструктор команди Freetour.
Під час зустрічі відбудеться перегляд документального фільму з експедиції, учасником якої був Андрій, а по завершенні поговоримо про високі гори, і всі бажаючі зможуть поставити питання, які їх цікавлять.

Для рейстрації тисніть на кнопку під мапою в шапці події.

Про Андрей Кийко:

Майстер спорту України з альпінізму, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, чемпіон СНД з альпінізму, багаторазовий призер Чемпіонатів України з альпінізму, інструктор з альпінізму 3-ї категорії, учасник національних гімалайських експедицій.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення