Дізнайтеся більше про Арт-завод "Платформа" у Києві

Арт-завод Платформа (Київ) незвичайний заклад, розташований на вул. Біломорській, 1 (станція метрополітену Лісова). Це креативний простір, котрий здатний об’єднати людей, котрі повні ідей чи бажають їх створювати, поціновувачів мистецтва у багатьох його проявах (дизайн, музика, навчання, мода, ІТ-сфера і т.д.). На його території можна смачно поїсти, насолодитися чудовою музикою, зарядитися позитивом та натхненням, приємно провести час у колі однодумців.

Арт-завод Платформа у Києві – це свого роду місто в великому сучасному мегаполісі, острівець, де можна і попрацювати, і порозважатися, і навчитися чогось нового.
Загальна територія закладу становить 120 тис. кв. м, з них:
   • 60 тис. кв. м відведені під проведення фестивалів, концертів, конференцій, семінарів тощо;
   • 25 тис. кв. м займають офіси та центри коворкінгу;
   • 16 тис. кв. м відведені під виставкові майданчики, експозиції, галереї, майстерні;
   • 10 тис. кв. м займають відпочинкові зони для дітей та дорослих, в тому числі майданчики для пляжних видів спорту, атракціони.
Що відбувається на території арт-заводу Платформа? Фестивалі, покази мод, кінопокази, презентації, перформенси, івенти, музичні дійства та ще багато цікавих заходів....
Лише у 2015 році тут провели майже пів сотні різних по тематиці фестивалів, на сцені виступали більше ста відомих на весь світ виконавців. Тут панує дивовижна атмосфера, котру варто відчути особисто хоча б один раз вжитті.
Арт-завод Платформа, афіша котрого не дозволить пропустити щось цікаве, запрошує усіх бажаючих на незвичайне проведення часу.
Довідкова інформація надається по тел. (044) 338-55-38. 

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook