Киноафиша Киева

Немое Кино и Джаз "Огни Большого города" Купити квиток
"Короткий метр за довге життя!". Вечір короткого метру
Тіло і душа
Кіно Тіло і душа
Ср. 13 Грудня
  • 13 грудня - 14 грудня
Кіно
Ze Best Cinema Music. НАОНИ Купити квиток

Дізнайтеся більше про кінотеатри Києва

Кіно у Києві надзвичайно популярне, адже представляє собою мистецтво, котре дозволяє потрапити в інший вимір, задуматися про якесь питання чи сторону життя, просто весело провести час. І навіть сьогодні, коли в мережі інтернет можна скачати безкоштовно фактично будь-який фільм, все одно люди йдуть у зали, аби насолодитися ефектом присутності.
Із розвитком технології екран стає все ближчим та реалістичнішим. Тож жоден домашній кінотеатр не може порівнятися з великим екраном, де транслюється найочікуваніша картина.

Наша афіша кінотеатрів Києва відстежує пропозицію кращих закладів міста, їх розклад роботи та прем’єрні покази. Підписавшись на оновлення нашої сторінки, ви знатимете, що і коли можна подивитися у:
  • кінотеатр «Жовтень» (вул. Констянтинівська, 26) – найстаріший столичний заклад даного типу, заснований в 1931 році; має шість глядацьких зали на 761 місце;
  • кінотеатр «Київ» (вул.Червоноармійська, 19) – діє з середини ХХ століття, має декілька сучасних залів з комфортними сидіннями;
  • кінотеатр MULTIPLEX (розташований у найбільших торгових центрах Києва);
  • кінотеатр «Україна» (вул. Городецького, 5) – один із кращих закладів не лише в столиці, а й в усій Україні;
  • інші заклади, де можна переглянути вітчизняні та закордонні стрічки, кінопрем’єри, мультфільми у різних жанрах та форматах.

На нашому сайті можна ознайомитися із розкладом показів, графіком роботи закладів, вартістю квитків (хоча іноді проводяться безкоштовні трансляції). Є можливість бронювання та викупу місць он-лайн, перегляду офіційних трейлерів.

Кіноафіша Києва містить інформацію про інші розваги у столиці, наприклад, про квест-кімнати. Це свого роду пригода з елементами гри, виконанням різноманітних завдань, що дозволить весело провести час невеликій команді. Завітайте у Locky по вул. Є. Коновальця, 44а, де знаходяться кращі квест-кімнати у місті.

Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook