Варшавська мелодія - Лірична драма

Варшавська мелодія - Лірична драма

Ми продовжуємо запрошувати вас на атмосферні театральні вечори!

І пропонуємо нову історію у виконанні театральної студії "Кураж" - "Варшавська мелодія".

Це історія справжнього кохання, що трапилось сніжним зимовим вечором, в 1946 р. в консерваторії. Вона - юна піаністка, яка мріє стати видатною артисткою. Він - студент технічного ВНЗ, який потрапив до консерваторії випадково. Коротка зустріч, раптове кохання і здається ніби ніщо не може завадити!

Але трапляється жахлива залізна завіса і стосунки закоханих потрапляють під заборону. Чи вдасться закоханим подолати труднощі і бути разом? Чи витримає юна любов стільки випробувань?

П'єса Леоніда Зоріна "Варшавська мелодія" вже встигла стати сценарієм для фільмів, класичних вистав и навіть музичних вистав. Написана в 1967 році, вона полюбилася мільйонам людей в десятках європейських театрів і живе на сцені досі.

Історія кохання, яка буде зрозуміла кожному і не залишить байдужим жодного глядача.

Але давайте більше не будемо говорити - запрошуємо до перегляду!

У виставі беруть участь артисти: Аліса Тункевич, В’ячеслав Ніколенко.

Увага!

Ми дотримуємося всіх правил і норм безпеки. Кожен день локація проходить повну антибактеріальну обробку, всі приміщення обладнані дезінфекторами і всі місця розміщені на безпечній відстані. Кожен гість проходить температурний скринінг перед початком заходу, організатори працюють у масках.

Дата: 12 жовтня (о 18.30). 

Де: Театр російської драми ім. Лесі Українки (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5). 

Коментарі до події
Розклад