Майстер-клас з петриківського розпису

Майстер-клас з петриківського розпису

Всі анонси від: Арт-студія "Ліхтарик"

Сьогодні етнічні мотиви набувають неабиякої популярності як в декорі предметів побуту, так і в дизайні одягу та інтер’єру. Петриківський розпис – це дещо тепле, домашнє і традиційне. Це прекрасний майстер-клас для всієї родини, де батьки і діти зможуть доторкнутися до витоків декоративного мистецтва України. Ви перенесетесь думками далеко від гамірного міста та відчуєте тягу людей минулого до краси.

Наразі, Петриківка входить до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Протягом майстер-класу, Ви не лише глибше пізнаєте традиції, але й вчитесь основним прийомам цього розпису та розписуєте власноруч дерев’яну дощечку, яка стане окрасою та оберегом Вашого дому.

Майстер-клас Петриківського розпису – це саме те місце, куди Ви можете привести своїх іноземних друзів, для ближчого знайомства з українською культурою.

Усіма матеріалами для творчості забезпечує наша студія. Пензлі, акрилові фарби та дерев’яні дощечки для розпису чекатимуть лише на вас та ваше натхнення! Під керівництвом професійного викладача Ви будете навчатися надзвичайно цікавій техніці Петриківського розпису, а також експериментувати з поєднаннями кольорів та відтінків.

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81.

Де: вул. Бастіонна, 5А.

Вартість: 600 грн.

Коментарі до події (2)
  • Олександр Лукінишин 18 Червня

    Помив машину в цих хлопців https://www.cleaningworld.com.ua/ Результат сподобався
  • Олексій 26 Січня

    Більш детальну інформацію можна отримати тут: https://lihtaryk.com.ua/petrikivskiy-rozpis
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення