Мистецтво Interbellum

В понеділок, 8 травня, в літературному клубі "Пломінь" відбудеться лекція, присвячена мистецтву в міжвоєнну епоху.
Лектор — художник Лейтенант Штурм.
Мистецтво сприймається нами як вільне вираження у художньому образі. В сучасний період йому дозволені будь-які форми, змісти, ідеї та спрямування. Проте, так було не завжди. Тоталітарні режими 20-го століття пропонували власне бачення мистецтва, зокрема й образотворчого мистецтва (живопису, графіки, скульптури зокрема), його місця і мети. Якою була логіка розвитку образотворчого мистецтва в умовах диктатури? Ким були митці в тоталітарній дежаві? Які змісти розкривали їх роботи? Цензура, регламент, політична естетика, естетизація політичного. Варто розуміти, що попри все - ми маємо справу з окремим явищем у світовій культурі, досить значним, аби просто ігнорувати його.

Лекція розпочнеться о 20.00 в лекторії літературного клубу "Пломінь", що знаходиться за адресою: провулок Шевченка 5 (ст.м. Майдан Незалежності), Козацький Дім - 3 поверх.
Вхід вільний!

Коментувати

Дивитись всі події організатора:

Події по темі:

Дивіться також

Рекомендовано

Блог Moemisto:

Капсульний гардероб із люксовими ак... Капсульний гардероб — це не мінімум речей, а продумана система, де кожен елемент поєднується з іншими й відповідає реаль...
Орхідея вдома: квітка, яку всі боят... Десь укорінився міф: орхідея — це для тих, хто розуміється на рослинах. Для людей із зеленим пальцем, терпінням і, бажан...
Читати всі статті