Travel Days Fest

Travel Days Fest

Travel Days - це фестиваль короткометражного кіно про подорожі. У програмі представлені реальні історії мандрівників з усього світу, такі фільми дійсно мотивують та спонукають до власних подорожей. Історія молодої сім`ї з дитиною, про скейтерів в Індонезії, про закоханих, котрі залишили роботу та поїхали досліджувати куточки власної країні - і це лише частина того, що на вас чекає в рамках перегляду Travel Days. Завітайте на отримайте свою порцію мотивації та натхнення!

1.   "Історія Марії"
WhereNext / USA / 2014 / 3:51

Марія в дорозі вже більше трьох років. Її батько фотожурналіст, а мати художник по текстилю. У сім'ї є правило: як мінімум раз на рік відправлятися надовго в ті місця, де не бували раніше.

2. "Подорож наодинці"
Dmitry Grishin / Russia / 2015 / 3:28

Історія про те, чому іноді так корисно відправитися в подорож на самоті. Авжеж, це справжній виклик самому собі ... Коли ти один, тобі не перед ким красуватися та бути іншим - ти залишаєшся самим собою.

3. "Крок вперед: найбільший дар"
Rockhouse Motion / USA / 2015 / 3:31

Восени 2013 року бабуся головного героя померла, проживши довге та щасливе життя. Після її смерті, сім'я боролася по різному, щоб впоратися з втратою. У підсумку, син та мати вирушили в поїздку по Патагонії. Гарні картинки природи, правильні та сильні слова за кадром, цей фільм наштовхне вас на багато позитивних думок про життя та вічне.

4. "Колумбія"
WhereNext / USA / 2015 / 6:07

Історія про мальовничі місця Колумбії та місцевих жителів.

5. "Тисячолітня подорож: з Орегона до Патагонії"
Kenny Laubbacher / USA / 2015 / 5:12

Реальна історія про хлопця, який кинув роботу, щоб подорожувати на велосипеді від Орегону до Південної Патагонії. Залиті сонцем кадри та філософія героя не залишать байдужим жодного глядача.

6. "Історія"
Vancrafted Studios / USA / 2015 / 4:28

"Одного разу ми гуляли та міркували про сенс життя. А потім, ми вирішили, що готові все залишити та відправитися в подорож, так, прямо завтра, ми взяли фургончик…. так почалася наша історія .... Мета? Створювати щось нове кожен день ... Це був надзвичайний досвід ..... "

7. "Подорожуй там, де живеш"
Sebastian Linda / Germany / 2015 / 4:46

Історія цієї пари надихає, їхній девіз: "Живи так, ніби ти завжди подорожуєш". Адже подорож починається прямо за дверима. У фільмі герої демонструють красу та різноманітність рідної їм Саксонії.

8. "На вершині світу"
On Top of the World Project / USA / 2015 / 7:29

Це історія 11 божевільних хлопців, які без бюджету та певного плану вирушили підкорювати країни Європи та Туреччину. Які відкриття вони зробили для себе, чому навчилися, заради чого це робили - поділяться в цій роботі ...

9. "Подорож"
MINDCASTLE / USA / 2015 / 4:17

Поема про ту частину нас, яка бажає пригод.

10. "Життя в фокусі"
Ларс Шнайдер / USA / 2014 / 4:46

Історія про те, як показати своїй маленькій дитині світ та отримати задоволення від подорожі.

11. "Huayhuash"
Joey Schusler / USA / 2014 / 14:06

Взимку 2014 року троє друзів вирушили в божевільну поїздку, назустріч яскравому досвіду. Мета: здійснити подорож по одному з найпрекрасніших та найскладніших гірських хребтів в світі ...

12. "Автобус"
Joey Schusler / USA / 2014 / 10:19

Ця історія про хороших друзів, які роблять те, що вони роблять найкраще: весело проводять час, катають на гірських велосипедах та сплавляються на каяках.

Вони переробили шкільний автобус в екоавтобус, щоб бути екологічними по відношенню до навколишнього середовища. Ця поїздка виявилася не чим іншим, як поїздкою, яка запам'яталась на все життя.

13. "Батько і дочка: історія дослідження"
Mountain Hardwear / USA / 2015 / 9:04

Відважні мандрівники - донька та батько вирушили в яскраву та не просту поїздку, завдяки якій отримали багато життєвих уроків та зробили себе краще.

Коментарі до події
Дивись інші фільми Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook