Фестивалі у Києві: куди піти і де відпочити

 

Де, як не в столиці України, проводити міжнародні та всеукраїнські фестивалі, на які з’їжджаються з усіх куточків країни та навіть світу.
Яскрава програма, продумана до найменших деталей, професійна організація, яскраві артисти, неймовірні спецефекти - фестивалі у Києві нічим не уступають закордонним.

Київ постійно тішить все новими і яскравими фестивалями! Їх чисельність щороку зростає. Також столиця не забуває проводити такі масштабні фестивалі, як Hedonism Festival, Atlas Weekend, UPark Festival, Old Car Fest, «Країна мрій», Холи Festival, Family Day… Їхній список можна продовжувати і продовжувати! Особливу увагу Київ приділяє гастрономічним фестивалям.
Варто лише зазначити - Kyiv coffee festival, Kyiv Food and Wine Festival та Kyiv Beer Festival.

На сайті Moemisto.ua Ви знайдете повну інформацію про фестивалі, які проводять у Києві - від масштабних до більш локальних! Не оминаємо повз увагу грандіозні атракції, які влаштовують поза межами міста. До кожної події ми опубліковуємо фото- та відеозвіти з минулих років, а ще розлогі коментарі організаторів. Також задля Вашої зручності та економії часу пропонуємо скористатися послугою покупки онлайн-квитків.

Афіша фестивалів у Києві - це завжди повна програма розваг, актуальні коментарі від організаторів, а також чимало цікавої та корисної інформації. Дізнавайтеся найактуальнішу та найсвіжішу інформацію про фестивалі у Києві та Київщини загалом на нашому сайті Moemisto.ua!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення