Зимова Країна на ВДНГ - Новий сезон

Зимова Країна на ВДНГ - Новий сезон

Всі анонси від: ВДНГ

10 грудня в Києві стартує новий зимовий сезон розваг на території Національного комплексу "Експоцентр України"!

"Зимова країна на ВДНГ" працюватиме до 26 лютого, щоденно з 10:00 до 21:00. Вхід - вільний.

Від новорічної сцени й усіх заходів відмовилися.

"Вона працюватиме в умовах критичного енергозаощадження, з альтернативними джерелами живлення у вигляді генераторів й без новорічної сцени - тільки в режимі парку. Ми встановимо ялинку, а також відкриємо ковзанку, гірку, Резиденцію Санти, Оранжерею та ще деякі зимові локації. Як прикраси використаємо декорації минулих років, а фуд-корти зроблять акцент на стравах, які можна приготувати "на вогні", - додають організатори. 

Частина коштів, отриманих локаціями, буде спрямована на потреби ЗСУ.

Новорічні іграшки для ялинки ВДНГ цього року створять вихованці художніх шкіл "Мозаїка" та "Художка". Для дітлахів майстер-клас із виготовлення святкових прикрас стане ще однією можливістю відволіктися від тривожних новин і відчути казковий настрій зимових канікул "із мирного життя".

Задля безпеки відвідувачів і на випадок віялових чи аварійних відключень електроенергії основні локації комплексу переведено на альтернативні види енергозабезпечення за допомогою генераторів та опалення -0 деревиною й паливними теплогенераторами. Ковзанка теж матиме окремий потужний генератор. Кількість святкового освітлення також буде залежати від ситуації в енергетиці.

Деталі про локації - ТУТ

Коментарі до події (13)
 • Ліля Шугана 06 Січня

  Сімейний квиток в animal park може бути на 2 дорослих і дитину скільки років
 • Girl Rebus 30 Січня

  Також рекомендуємо Кідландію - https://kidlandia.ua/ua/scho-take-kidlandiya.html ) Дуже часто буваємо в цьому парку професій, мій малий племінник все ще не визначився з майбутньою професією, тому далі вибираємо;-) Дуже оригінальна задумка!
 • Girl Rebus 11 Січня

  В країні професій Кідландія kidlandia.ua дуже багато цікавих видів розваг, які будуть корисними та цікавими для ваших діток. Крутим подарунком на свята буде сертифікат на похід в Кідландію)
 • Anna Grin 11 Січня

  что входит в стоимость б
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення