Два анекдоти на вечерю - Вистава за участі Горбунова

Два анекдоти на вечерю - Вистава за участі Горбунова

Зустрічаймо прем'єру комедії за участі відомих український акторів - "Два анекдоти на вечерю"! Сюжет вистави створений за п'єсами А. П. Чехова "Ведмідь" & "Освідчення"!

У головних ролях:

Олена Іванівна Попова - народна артистка України Ольга Сумська.
Григорій Степанович Смірнов - заслужений артист України Віталій Борисюк.
Іван Васильович Ломов - Юрій Горбунов.
Наталія Степанівна Чубукова - Лілія Ребрик.
Ведучий, Лука, Степан Степанович Чубуков - заслужений артист України Олексій Вертинський.
Режисер- постановник - заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила.

Вистава за п'єсами "Ведмідь" і "Освідчення" - це дві абсолютно несхожі одна на одну історії! В такц ситуації міг би потрапити кожен із нас, хто хоч раз був закоханий.Вишуканий склад артистів змусить нас пережити усі події, що відбуваються та повірити у нашу співучасть! Амурні історії, каскадерьскі трюки, стрільба, поцілунки та обійми - не залишуть Вас байдужими до того, що відбувається на сцені і в залі! А ще вистава навчить Вас вірити в безумовність коханих та близьких для Вас людей. В цей прекрасний вечір Ви потрапите у вир земних хмаринок та купідонів, адже шлюби укладаються на небесах!

"Ведмідь" - історія неймовірна! Коли поміщик Григорій Степанович Смирнов, не отримує свої грроші, що позичав вдові Олені Іванівній Поповії, він влаштовує скандал, і навіть більше, він хоче окупувати практично будинок.
Аж раптом - посеред нескінченної суперечки між чоловіком і жінкою, виникає та сама іскра. Кохання. Додайте до цього гострохарактерного слугу, незвичне пластичне рішення - і уявіть, яким чином закінчиться ця неймовірна подія!

"Освідчення". Сюжет цієї п'єси - простий, як і всі геніальні жарти Чехова. Сім'я Чубукова (батько і дочка ) давно сусідить з поміщиком Ломовим. І, зрозуміло, всі троє, замислюються про "об'єднання капіталів", та тільки Ломов зі своєю підозрілістю, можна навіть сказати параноєю, ніяк не наважувався зробити пропозицію Наталії Степанівні. Але - чи то вік підійшов, чи то "зірки зійшлися", в той ранок Ломов прибуває в село до Чубукова у фраку ... Так-так, по брудній сільській дорозі, в лакових штиблетах і білій краватці. По секрету повідомивши батькові майбутньої нареченої про свої наміри і заручившись його згодою, Ломов залишається один на один з Наталею. Але замість того, щоб зробити пропозицію - і почати, нарешті, сімейне життя, Ломов затіває земельні суперечкуи з господинею. Так що ж все-таки вийде з цієї непримиренної парочки? Чи почнеться сімейне щастя?... 
Іскрометна, тонка та зворушлива вистава. 
Абсолютно несхожі історії, об'єднані дотепним рішенням і талантом видатних артистів театру і кіно.
Тривалість вистав 2 години з антрактом. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення