Зливай з гідністю - Виставка у Музей Історії Туалету

Зливай з гідністю - Виставка у Музей Історії Туалету

Чи можна уявити собі домашній побут без унітазу? Напевно, ні. Це головний предмет людства, який постійно еволюціонує: від вигрібного до високотехнологічного обладнання. Його сьогодні вже можна взяти з собою в подорож не тільки на землі, але й в космос. Але унітазу в тому вигляді, який знайомий нам сьогодні, з бачком для води, ми зобов'язані Томасу Крепперу - людині - легенді. Він не тільки першим підняв бачок вгору для дозування і економічного зливу води, він був першим менеджером, який зміг відкрито рекламувати і продавати унітази, що було неприйнятно в XIX столітті.

На честь оформлення Креппером першого патенту на зливний бачок ватерклозета (17.01.1861) та до дня пам'яті Томаса Креппера 27 січня Музей Історії Туалету відкриває виставку "Зливай з гідністю".

Міфи, легенди, відкриття видатної людини - Томаса Креппера, а також репринтні видання каталогів продукції компанії Thomas Crapper & Co, представлені на виставці з 17 січня до 5 березня 2019 з 10.00 до 18.00 в Музеї історії Туалету по вул. Рибальска, 22.

Без екскурсії – безкоштовно. Екскурсія про Томаса Креппера -25 грн.

Тел.: 067-997-33-22, 044-499-31-61.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення