Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про концерти у Львові

Різноманітні концерти Львів любить, адже не дарма це місто вважають культурною столицею України. Воно входить у кожне турне як українських зірок, так і зарубіжних представників естради та шоу-бізнесу. Для глядача відвідини таких заходів є відмінним способом провести дозвілля, відпочити тілом та душею, послухати улюблену музику, посміятися з дотепних жартів. Це також шанс познайомитися із кумирами, взяти автограф, сфотографуватися з ним, а ще – зустрітися з однодумцями та такими ж фанатами.

У Львові концерти проходять часто, адже у місті створено всі умови для таких заходів різних масштабів. Великі та масові дійства часто відбуваються просто неба – в парках та стадіонах, наприклад, на «Арені-Львів» (вул. Стрийська, 119). Виступи також відбуваються у:
    • палац культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1);
    • оперному театрі (просп. Свободи, 28);
    • львівській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7);
    • Львівському академічному театрі імені Леся Курбаса (розміщений на однойменній вулиці, буд. 3);
    • нічних клубах, ресторанах, арт-клубах.
Варто зауважити, що не всі квитки у Львові на концерти є платними. Досить часто у місті влаштовують безкоштовні дійства, котрі можуть відвідати усі жителі та гості міста. Також періодично проводяться благодійні заходи, які дозволяють долучитися усім до певної доброї справи.

Інформацію про усі розважальні дійства публікує наша афіша Львова. Концерти, шоу-програми, танцювальні спектаклі, творчі вечори, гумористичні шоу – це далеко не усі заходи, доступні львів’янам. На нашому сайті ви зможете ознайомитися із анонсами подій, їх розкладом, програмою, датою та місцем проведення, вартістю вхідних квитків. Останні, до речі, можна забронювати в режимі он-лайн та навіть викупити в необхідній кількості. Тож слідкуйте за нашими публікаціями, а ще краще – підписуйтесь на наші оновлення, аби бути в курсі всіх подій.