Фестивалі у Львові: Куди піти та де відпочити

Львів називають фестивальним серцем України! Це й не дивно, адже фестивалі у місті Лева влаштовують постійно та грандіозно. Мабуть, не вистачить пальців обох рук, аби їх всіх злічити! Мова йде і про масштабні свята, на які з’їжджаються тисячі туристів зі всієї України та навіть за кордону, а також і більш локальні, які вже популярні серед місцевих!
З кожним роком число фестивалів у Львові все зростає і зростає!
До прикладу:
 • взимку Львів традиційно запрошує на міське Свято Пампуха та Фестиваль коляди;
 • навесні усі з нетерпінням очікують на Свято шоколаду;
 • влітку проходить масштабний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest;
 • ну і яка осінь без головної книжкової події України - «Форуму видавців» - та ароматного Кавового фестивалю?!
Не можемо не згадати і про Міжнародні фестивалі - «Золотий лев» та «Етновир»! І це далеко не увесь перелік фестів у Львові!

Афіша фестивалів Львова - це розлогі програми, фотозвіти з попередніх років, коментарі організаторів та чимало інших цікавинок. Ми відстежуємо усе до дрібниці, аби Ви могли якнайкомфортніше спланувати свій відпочинок та дозвілля! Також пропонуємо сервіс із покупкою квитків, де Ви їх зможете отримати прямісінько на електронні скриньки!
Фестивалі у Львові - це час незабутніх вражень, яскравих емоцій та позитивного настрою! Тому гайда фестивалити! Обирайте сайт афіш Moemisto.ua - і Ви першими дізнаватиметеся про найсвіжіші та найактуальніші фестивалі не лише Львова, а й усієї Львівщини!
Будьте з нами, аби нічого не пропустити!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення