Благодійний концерт для придбання кювезу в Неонатальний центр Тернопільської обласної дитячої лікарні

Благодійний концерт для придбання кювезу в Неонатальний центр Тернопільської обласної дитячої лікарні

Благодійний фонд «ПЕРЕХРЕСТЯ» відкриває збір коштів на придбання кювезу (інкубатору) для Неонатального центру Тернопільської обласної дитячої лікарні. В рамках даного проекту 9 березня о 17:00 відбудеться благодійний концерт в Тернопільській обласній філармонії спільно з телеканалом «Надія» та гуртом Grace.

"В Тернопільській області щороку народжується понад 400 дітей передчасно, з них 15%, а це більше 60 малюків з дуже малою масою (менше 1500г) та надзвичайно (критично) малою масою при народженні (500г). Це дуже крихітні й тендітні немовлята, які відразу після народження зустрічаються з великою кількістю негативних чинників, оскільки їх позаутробне життя відбувається в умовах відділення інтенсивної терапії з великою кількістю інвазивних втручань, побічних впливів, що кардинально відрізняються від комфортних умов материнського лона.

Для виходжування такої категорії пацієнтів необхідними є спеціальні інкубатори, так звані кювези, які створюють адекватний мікроклімат для малюка (температура, зволоження, тиша), зменшуючи негативний вплив зовнішнього середовища.

В даний час неонатальний центр Тернопільської обласної дитячої лікарні гостро потребує кювезу для глибоко недоношених дітей, які народжуються з масою 500г, а також не вистачає інкубаторів для передчасно народжених з масою менше 1500г, оскільки таке обладнання було придбано і працює вже понад 10-15 років, часто виходить з ладу, і потребує поновлення.

Тому, від імені наших найменших пацієнтів, просимо волонтерів, людей доброї волі, допомогти придбати необхідне обладнання – першу домівку для передчасно народжених малюків".

Колектив неонатального центру Тернопільської обласної дитячої лікарні, проф. Павлишин Галина.

Кювез для діток, передчасно народжених з малою (до 1500г) чи критично малою (500г) вагою – це шанс на життя. Вартість даного приладу складає близько 25000$.

Рахунок для переводу коштів:
Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЦЕНТР ОСОБИСТОГО РОЗВИТКУ «ПЕРЕХРЕСТЯ»
Код ЄДРОПУ 42155682
р/рах. 26001055129783 Приватбанк
МФО 338783

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення