Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про концерти у Тернополі

Концерти в Тернополі люблять та відвідують з великою охотою. Звісно, смаки та вподобання людей різні, але ж і заходи проводяться на усі смаки. Різноманітні виступи (сольні та групові) зірок естради чи шоу-бізнесу дозволяють не лише приємно провести час чи зустрітися із друзями. Для багатьох вони є шансом побачити свого кумира вживу, взяти автограф, поспілкуватися з ним.

Вибрати захід допоможе наша афіша Тернополя. Концерти, свята, фестивалі, вечірки – їх розклад на декілька місяців вперед розміщений на нашій сторінці. Окрім анонсів, відвідувачі афіші можуть переглянути відомості про характер заходу, його програму, місце та дату проведення. Усім доступна інформація про вартість квитків та місця, де вони продаються. Зручною є послуга попереднього бронювання та можливість в режимі он-лайн купити квитки в Тернополі на концерти.

В залежності від масштабу заходу та його характеру, місцем проведення може бути:
  • міський стадіон, розміщений на просп. С. Бандери, 15;
  • Тернопільська обласна філармонія, розташована по вул. Острозького, 11;
  • Палац культури «Березіль» (вул. Миру, 6);
  • бар Коза (бульв. Т. Шевченка, 23) – нестандартний заклад, де влаштовують тематичні вечірки, зустрічі із музикантами, поетами, письменниками, художниками;
  • Український дім «Перемога» (колишній кінотеатр на бульв. Т. Шевченка, 27);  
  • Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Шевченка (бульв. Т. Шевченка, 22);
  • Концерт-хол «Подоляни» (ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28ч);
  • Пивний клуб паб «Хмільне щастя» (ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28ч).

Не усі заходи є платними, у місті у різний час проводять безкоштовні дійства для жителів та гостей Тернополя. Інформацію про них також можна знайти на нашій афіші. Найчастіше це масові концерти, котрі проходять на Співочому полі (парк Національного відродження), в парку ім. Т. Шевченка.
Щоби не пропусти цікаве дійство, підписуйтеся на наші новини і отримуйте інформацію на емейл в числі перших.