Brother Hill & Benya Stewart

Brother Hill & Benya Stewart

Всі анонси від: Na пошті

Brother Hill і Benya Stewart приїхали в Україну для участі в проєкті Slavalachia та для популяризації народної культури регіону Аппалачі. У Тернополі концерт відбудеться у креативному кластері Nа пошті, вул. Коперника, 4, у суботу, 4 вересня о 19:00.

Brother Hill - це музикант мультиінструменталіст та композитор з східної частини Огайо (США). Також Брет є лідером групи Hill Spirits, що виконує традиційну музику регіону Аппалачі, а також фронтменом дум-рок квартету NNTNTHRTN та учасником музичного альянсу Slavalachia.

Музикант виконує традиційні пісні регіону Аппалачі та авторський матеріял зі своїх трьох студійних альбомів. Найсвіжішим є «Blackfish», опублікований в березні 2021 року.
----
Музикант Benya Stewart народився і виріс в Афінах, штат Огайо, у передгір’ях Аппалачів. Музичне відчуття Бена сформоване пристрастю до старовинної музики та музики Аппалачів; фанк, джаз та західноафриканський ритм також внесли значний внесок у його палітру тонів. Він співає та грає на гітарі, мандоліні та ударних інструментах у різних фольклорних колективах, що базуються на сході США, а також має зв’язки по всій Європі з різних гастролей.

Послухати:
https://www.benyastewart.com/
https://benya.bandcamp.com/

Квитки: https://secure.wayforpay.com/payment/slavalacia

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення