Весняні читання Сергія Жадана в театрі

Весняні читання Сергія Жадана в театрі

Всі анонси від: Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка

Радо запрошуємо тебе на одну із топових подій цієї весни – читання Сергія Жадана, які відбудуться 9-го березня 2021-го року у Тернопільському акадамечіному обласному українському драматичному театра ім. Т. Шевченка.

Сергій Жадан – одна із культових постатей сучасності: український поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». У творчому доробку Сергія романи, які знайшли свого читача не лише в Україні, а й далеко за її межами: «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок: «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін. Лейтмотивною темою творів письменника є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної та нецензурної лексики. Біографія автора насичена яскравими подіями, які формували світогляд Сергія: організував літературне об’єднання, отримав премію за найкращий вірш, став віце-президентом творчої спілки, декілька років працював викладачем української літератури, фронтмен гурту «Жадан і Собаки» 

У віршах автора - саме життя: надії й розчарування, блукання умів, війна і пошуки виходу з кризи, любов і ненависть, тисячі цікавих історій.

Якщо ти цікавишся долею сучасної української літератури, хочеш послухати цікаві вірші, ближче познайомитись з поетом - запрошуємо!

3 причини піти на творчий вечір Сергія Жадана у Тернополі:

  • Унікальна можливість почути твори поета у його ж власному прочитанні у затишній та дружній атмосфері.
  • У програмі вечора монологи, поетичні читання, питання-відповіді.
  • Це пречудова нагода поринути з головою у світ високого літературного мистецтва, забути на кілька годин про буденність та доторкнутись до прекрасного разом із легендарною постаттю сучасності.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення