Тарас Петриненко і Тетяна Горобець. Ювілей під сиренами

Тарас Петриненко і Тетяна Горобець. Ювілей під сиренами

Всі анонси від: Тернопільський театр ім. Т. Г. Шевченка

Концерт Тараса Петриненко і Тетяни Горобець «Все буде гаразд» в Тернополі відбудеться 27 жовтня о 19:00 в театрі Т. Г. Шевченка. 

Купити квитки на концерт можна онлайн на нашому сайті.

Для всіх шанувальників вітчизняної пісні, співає народний артист України, співак, композитор, поет - Тарас Петриненко, разом з народною артисткою України - Тетяною Горобець.

У програмі звучатимуть нові та найвідоміші пісні майстра, такі як: «Україна», що перетворилась на своєрідний неофіційний гімн України, «Пісня про пісню», «Господи, помилуй нас», «Любов моя», «Новий рік», «Ми не закінчили розмову» та ін. Прийдіть і отримайте насолоду від пронизливого виконання пісень, від справжнього сина Українського народу - Тараса Петриненка.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ТАРАСА ПЕТРИНЕНКА І ТЕТЯНИ ГОРОБЕЦЬ «ЮВІЛЕЙ ПІД СИРЕНАМИ» У ТЕРНОПОЛІ?

  1. Розкішний співочий дует.

  2. Особлива концертна програма з нагоди ювілею маестро.

  3. Урочиста атмосфера події, що пробуджує силу та зміцнює дух.

КОНЦЕРТ ТАРАСА ПЕТРИНЕНКА І ТЕТЯНИ ГОРОБЕЦЬ З ПРОГРАМОЮ «ЮВІЛЕЙ ПІД СИРЕНАМИ» У ТЕРНОПОЛІ

Народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець вже багато років дарують українцям свою щиру та життєствердну творчість. Прекрасні голоси, пізнавані тембри стали символами української пісні й душі для представників кількох поколінь. Композиції у виконанні Тараса Петриненка – глибокі й мудрі, а тому не підвладні ані часу, ані епохам. Вони проймають слухача, проникаючи у саме серце, та викликають потужний емоційний відгук.

НЕЗАБУТНІЙ ВЕЧІР В КОМПАНІЇ УЛЮБЛЕНИХ АРТИСТІВ У ТЕРНОПОЛІ

Прекрасні артисти разом з гуртом Гроно представлять спеціальну програму «Ювілей під сиренами», присвячену 70-річчю маестро. Приходьте, щоб насолодитися неперевершеним виконанням улюблених композицій та сповнитися життєвої енергії та наснаги! Адже рядки пісень артиста завжди надають сили для боротьби і перемоги. Розділіть світлі емоції з яскравими виконавцями та не шкодуйте оплесків! До зустрічі!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення