RIA рекомендує

Фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича

Цьогоріч Фестиваль польової кухні, що вже в 9-й раз відбуватиметься у Вінниці, організатори присвячують пам'яті загиблих Героїв! 

Цього року фестиваль заплановано на 29 червня 2024 року до Дня Конституції в рамках традиційного Фестивалю польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича.
На площі "Водограй", що в Центральному міькому парку буде влаштовано декілька «точок» для приготування страв. Страви готуватимуть у польових кухнях та на вогнищах в польових умовах. До участі запрошено рятувальників та військових, спеціалізовані навчальні заклади, інститути громадянського суспільства та торговий сектор. 

Щоб отримати "фестивальну тарілку", котра дозволятиме куштувати будь-які страви на фестивалі, гостям потрібно буде зробити благодійний внесок. Всі зібрані кошти будуть передані для забезпечення потреб ЗСУ (придбання речей, медикаментів, техніки та інше). 

На імпровізованій сцені гостей чекатиме концертна програма за національно-патріотичним спрямуванням.
Незабаром буде оголошена повна програма розваг!

►З усіма питаннями звертайтесь до відповідального за проведення Фестивалю польової кухні – заступника директора МПМ Шемета Віктора Михайловича, (0432) 65-56-12, (067) 945-58-40, (093) 140-84-18

Якщо ви зацікавлені в участі у фестивалі, створенні власної локації, звертайтесь до організаторів за телефонами: Євген Майданик 0671609068; Віктор Шемет 0679455840;. 655612.

Довідка:
Тарас Сич - був пацифістом, працював кухарем в батальйоні «Київська Русь»,  допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав.

 Нагадаємо, Фестиваль польової кухні присвячений пам’яті вінничанина Тараса Сича. Він народився 30 березня 1966 року у Вінниці. Був учасником Революції Гідності на київському Майдан, а згодом пішов на передову. Позаяк чоловік був ідейним пацифістом, до рук зброї не брав, натомість служив кухарем у батальйоні «Київська Русь». Загинув 13 лютого 2015 року під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі». Похований на Алеї Слави вінницького міського кладовища. У Тараса Сича залишились донька та онука.
До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у  вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести  свою маленьку допомогу для загального блага. В батальйон Тарас Сич пішов   з Майдану. Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь»  з добровольців з Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на  перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.  

 Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13  лютого 2015 року на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

Цей фестиваль порадує вінничан не тільки смачнющими стравами польової кухні, та кухні на відкритому вогні, але основна його мета благодійна!

!!!Вхід на територію фестивалю вільний


В минулих роках фестиваль польової кухні теж проводився! Були різні цікаві програми та запрошені гості!
Н-д, минулого року на фестиваль завітав відомий журналіст-кухар - Костя Грубич!
Дивимось, як це було минулого року:


Згадаймо ще, як відбувався фестиваль у 2019 році:

Не пропусти! Приходь 29 червня у Центральний міський парк усією родиною та підтримай ЗСУ
 

Коментувати

Події по темі:

Дивіться також

RIA рекомендує

Блог Moemisto:

Яка роль вітаміну D3 для здорових к... Сучасний спосіб життя часто призводить до дефіциту вітаміну D3, що особливо помітно в холодну пору року, коли кількість...
Новорічний Буковель: зануритися в с... Мрієте про справжню зимову казку? Новорічний Буковель — ідеальне місце для незабутнього відпочинку. На цьому курорті роз...
Читати всі статті