Фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича

Фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича

До Дня Конституції України міський Палац мистецтв спільно з Благодійним фондом «Подільська громада» планує проведення традиційного 6-го Фестивалю польової кухні пам’яті  нашого героя-земляка Тараса Сича.

28 червня у ЦПКіВ ім. Миколи Леонтовича на площі Водограй чекаємо на вас о 14.00.

У програмі:

  • справжня солдатська кухня,
  • страви приготовлені в польових умовах на живому вогні,
  • смаколики від зіркових гостей,
  • чудова концертна програма.

Запрошуємо до участі торговельні мережі, заклади харчування, учбові заклади, громадські організації і всіх небайдужих.

Кошти, зібрані з реалізації приготованих страв, будуть передані для потреб бійців зони ООС, лікування поранених, реабілітації ветеранів.

Ми пам’ятаємо всіх, молимось за кожного. Слава Україні!

Довідка:
Тарас Сич - був пацифістом, працював кухарем в батальйоні «Київська Русь»,  допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав.
 Нагадаємо, Фестиваль польової кухні присвячений пам’яті вінничанина Тараса Сича. Він народився 30 березня 1966 року у Вінниці. Був учасником Революції Гідності на київському Майдан, а згодом пішов на передову. Позаяк чоловік був ідейним пацифістом, до рук зброї не брав, натомість служив кухарем у батальйоні «Київська Русь». Загинув 13 лютого 2015 року під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі». Похований на Алеї Слави вінницького міського кладовища. У Тараса Сича залишились донька та онука.
До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у  вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести  свою маленьку допомогу для загального блага. В батальйон Тарас Сич пішов   з Майдану. Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь»  з добровольців з Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на  перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.  

 Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13  лютого 2015 року на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

Цей фестиваль порадує вінничан не тільки смачнющими стравами польової кухні, та кухні на відкритому вогні, але основна його мета благодійна!

!!!Вхід на територію фестивалю вільнийМинулого 2020 року через карантинні обмеженн фестиваль польової кухні не проводили. Цього року на вінничан чекає крутий фестиваль!
Згадаймо, як відбувався фестиваль у 2019 році:

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення