Фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича

Фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича

Всі анонси від: Зоря

Цьогоріч Фестиваль польової кухні, що вже всьоме відбуватиметься у Вінниці, організатори присвячують пам'яті загиблих Героїв! 

28 червня 2022 року до Дня Конституції в рамках традиційного Фестивалю польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича на площі біля Міського Палацу мистецтв буде влаштовано декілька «точок» для приготування страв. Страви готуватимуть у польових кухнях та на вогнищах в польових умовах. До участі запрошено рятувальників та військових, спеціалізовані навчальні заклади, інститути громадянського суспільства та торговий сектор. 

Щоб отримати "фестивальну тарілку", котра дозволятиме куштувати будь-які страви на фестивалі, гостям потрібно буде зробити благодійний внесок. Всі зібрані кошти будуть передані для забезпечення потреб ЗСУ (придбання речей, медикаментів, техніки та інше). 

На імпровізованій сцені гостей чекатиме концертна програма за національно-патріотичним спрямуванням.

►З усіма питаннями звертайтесь до відповідального за проведення Фестивалю польової кухні – заступника директора МПМ Шемета Віктора Михайловича, (0432) 65-56-12, (067) 945-58-40, (093) 140-84-18

Довідка:
Тарас Сич - був пацифістом, працював кухарем в батальйоні «Київська Русь»,  допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав.
 Нагадаємо, Фестиваль польової кухні присвячений пам’яті вінничанина Тараса Сича. Він народився 30 березня 1966 року у Вінниці. Був учасником Революції Гідності на київському Майдан, а згодом пішов на передову. Позаяк чоловік був ідейним пацифістом, до рук зброї не брав, натомість служив кухарем у батальйоні «Київська Русь». Загинув 13 лютого 2015 року під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі». Похований на Алеї Слави вінницького міського кладовища. У Тараса Сича залишились донька та онука.
До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у  вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести  свою маленьку допомогу для загального блага. В батальйон Тарас Сич пішов   з Майдану. Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь»  з добровольців з Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на  перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.  

 Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13  лютого 2015 року на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

Цей фестиваль порадує вінничан не тільки смачнющими стравами польової кухні, та кухні на відкритому вогні, але основна його мета благодійна!

!!!Вхід на територію фестивалю вільнийМинулого 2020 року через карантинні обмеженн фестиваль польової кухні не проводили. Цього року на вінничан чекає крутий фестиваль!
Згадаймо, як відбувався фестиваль у 2019 році:

Коментарі до події (2)
  • Леонид Шапиро 27 Червня

    яка цIна тарiлки?
  • Леонид Шапиро 27 Червня

    какая стоимость фестивальной тарелки в этом году?
Отримуйте
регулярні оновлення