Арт-терапія в творчій лабораторії "Портал"

Арт-терапія в творчій лабораторії "Портал"

Всі анонси від: Портал

Арт-терапія - це союз творчості і психотерапії. Техніка арт-терапії заснована на твердженні, що будь-яка людина, незалежно від того, навчалася вона малюванню чи ні, має здатність проектувати свої внутрішні конфлікти в результатах своєї творчості. Приносячи в роботу частинку себе, людина створює не просто малюнок, а образ свого «Я». Виражені таким чином конфлікти переживаються заново, вирішуються і знаходять завершеність. Нові моделі в області психотерапевтичної практики допомагають знаходити відповіді на актуальні питання самоідентичності, сексуальності і материнства. Допомагають в лікуванні невротичних розладів харчування.
Ідея про те, що творча діяльність має здатність зцілювати людей і допомагає їм у вирішенні різних питань свого буття, тісно пов'язана з європейською культурною традицією. Психіка людини вимагає більш активного використання його креативного (творчого) потенціалу з метою гармонізації та зцілення.

Проводяться два види арт-терапевтичних сесій:

1. Групова арт-терапія.
Дозволяє розвивати цінні соціальні навички; пов'язана з наданням взаємної підтримки членами групи; дає можливість спостерігати результати своїх дій і їх вплив на оточуючих; дозволяє освоювати нові соціальні ролі; підвищує самооцінку і веде до зміцнення особистої ідентичності; розвиває комунікативні навички і здатність до адаптації. Як всякий лікувально-корекційний метод, групова арт-терапія має на меті певні зміни в стані і соціальну поведінку учасників групи.
А) Студійна відкрита група (діти від 3-х років, підлітки, дорослі). Слово «відкрита» в назві цієї групи позначає відсутність постійного складу. На будь-якому етапі до групи можуть приєднуватися нові учасники.
Б) Аналітична закрита група (діти від 3-х років, підлітки, дорослі). Орієнтована в основному на роботу з несвідомими психічними процесами її учасників. Слово «закрита» в її назві означає, що протягом усього часу склад групи залишається постійним.
2. Індивідуальні сесії арт-психотерапії (діти, підлітки дорослі). Тривалість заняття 1 година. Тривалість результативних, ефективних сесій - 3, 4 сесії мінімум.

Ціна однієї сесії: 300 грн

Для реєстації звертайтесь за номером, який вказаний під мапою в шапці події. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення