Гурт «Без обмежень». РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Гурт «Без обмежень». РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ з концертом РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ у Житомирі 11 червня

Концерт відбудеться в театрі ім.Кочерги. Початок о 19:00

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на офіційному YouTube каналі. А сотні тисяч їх прихильників по всій країні та за її межами знають відповідь на питання «Чому так зорі запалали» і їм вже, ніяк без гурта БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, бо кожен їх виступ – має особливу магію. Це синергія, шаленої енергії музикантів та щирі емоції глядачів у залі, що захоплює надовго. У якості доповнення — атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук.

У 2019 році гурт дав 174 аншлагових концертів, що дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни. Цей тур став легендарним. Шанувальники насолоджувались найбільшою за всю історію гурту музичною програмою у супроводі яскравого шоу. Фінальними концертами туру повинні були стати стадіонні концерти влітку 2020 року, але вони не відбулись через карантинні обмеження.

Попри все, гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ не збирається відмовлятись від своєї амбітної мрії - дати фінальний концерт на НСК Олімпійський, і планує її втілити переможного року у День Незалежності України. 

Чому варто піти на концерт Без Обмежень в Житомирі?

  1. Суперпопулярний гурт у статусі головних рок-романтиків країни.
  2. Нова програма «Вільні люди» – пісні, що надають сили і надихають.
  3. Неймовірні емоції та дружнє спілкування із кумирами.

Подія відбудеться в рамках концертного туру колективу українськими містами. Його головна мета – зібрати кошти на потреби ЗСУ та українців, які через дії окупантів опинилися у складних життєвих умовах.

На вас чекає надзвичайно емоційна подія, що змусить схвильовано калатати кожне серце.

Замовляйте квитки на нашому сайті вже сьогодні.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення