Забуті замки та садиби Житомирщини

Моємісто
Автор:
Моємісто
03 квітня 2018

Запрошуємо вас на тур по забутих місцях Житомирщини!
Для того, що б побачити справжні розкішні замки, від яких захоплює дух, не потрібно їхати в Галичину, що б подивитися старовинні польські костели не потрібно вирушати шукати їх на землях Волині, що б відшукати справжню хатинку на курячих ніжках не потрібно їхати в глибинку Росії. Все вище перераховане можна відшукати в нашій області!

Гарного перегляду)

Забуті замки та садиби Житомирщини

Замок садиби барона Фон Мекк - місце відпочинку і натхнення Петра Чайковського і Михайла Врубеля. Замок зараз хоч і злегка в занедбаному стані але це тільки додає йому містичності і чарівності, так що на тлі цього палацу ви зможете зробити круті фотки в стилі "примари покинутого замку" :)

Хатинка бабусі Яги в селі Старий Солотвин - вражаючої краси місце. Старовинний будиночок в псевдо-руському стилі розташований на маленькому острові посередині озера в мальовничій березовому гаю.

Вражаюча монастир-фортеця ордену Босих Кармелітів в Бердичеві. Несподіваний комплекс з потужними фортечними стінами, кількома вежами, костелом, монастирем, дзвіницею, магазинами. Все це було тут, уявіть собі, ще в 1642 році!

Величний готичний палац шляхтича Горохольського в селі Червоне. У замку зараз монастир, а частина палацу в занедбаному стані, але туди можна проникнути всередину і подивитися приміщення старовинного домашнього театру.

Садиба в прекрасному неоренесансному стилі казково багатих цукрозаводчиків Терещенків в Андрушівці. У садибі зараз розміщена школа.

Старовинний польський костел Антонія Падунського в одному з найстаріших містечок України, яке було відоме ще в Київській Русі - Стара Котельня.

Дякуємо за перегляд!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Історія: фестиваль дерунів в Коростені (Житомирщина)
Історія: фестиваль дерунів в Корост... В цій статті ми підготували для вас найцікавішу інформацію про Міжнародний фестиваль дерунів, який щорічно відбувається...
Футбольний клуб  «Полісся» (Житомир)
Футбольний клуб «Полісся» (Житомир... Сьогодні поговоримо про спорт на Житомирщині, а саме єдиний професійний фубольний клуб нашої області - ФК "ПОЛІССЯ".
Житомирські підземелля: правда чи міф?
Житомирські підземелля: правда чи м... Прокляття житомирських підземель: правда чи міф? Спробуєм знайти відповідь на це питання!
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook