Дізнавайтеся більше про святкування Дня Незалежності у Житомирі

День Незалежності у Житомирі святкують з розмахом, як і по всій Україні. Зазвичай, основні події відбуваються на традиційних локаціях - вулиця Михайлівська, майдан Соборний, площа Корольова та Гідропарк. 

Вже стало традицією, коли з такої нагоди перекривається центр міста. Комусь це додає незручностей, проте більшість житомирян схвалюють рішення, адже всі учасники можуть вільно та безпечно насолоджуватися святом.

Все починається приблизно о 9 годині ранку з урочистого підняття Державного Прапора. Після цього відкриваються виставки та фестивалі, -  насправді ж така частина більше привертає увагу старших поколінь. Для молоді найцікавіше розпочинається після 16, коли патріотичне свято поступово перетворюється в яскраве шоу - лунають концерти, в хід активно йдуть танці та звучить стартовий свисток для початку спортивних змагань. 

Більшість кафе та ресторанів в цей день працюють до опівночі, тому знайти затишне місце для своєї компанії зовсім не проблема. Ось таке воно, святкування Дня Незалежності у Житомирі.

Сподіваємось, цього року все пройде так само культурно та миролюбиво, як і в минулі роки. Не зловживайте алкоголем, любіть та оберігайте своє місто і рідну країну! Адже від кожного з нас залежить, наскільки сильними та комфортними для життя вони будуть в своїй незалежності!

 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Отримуйте
регулярні оновлення