Дизель шоу: навколо України

Дизель шоу: навколо України

Про шоу говорять, що це  - прорив 2015 року в гуморі! Їхні ролики переглядають в інтернеті мільйони людей. Жарти цієї команди  розлетілися практично по всьому світу. Образи і пародії обговорюють всі цінителі якісного гумору.

Унікальне гумористичне шоу якісно відрізняють зрозумілі і близькі кожному теми, доступні будь-якому віку, цікаві чоловікам і жінкам!

Концерт "Дизель Шоу" - маса інтерактивних конкурсів і постановок. Кожен гість - активний учасник події. Шоу складається з мініатюр, номерів, музичних інтермедій і інтерактивів з глядачами.

Акторський склад "Дизель Шоу" - це учасники найпопулярніших комедійних телепроектів, кіноактори і телеведучі. Їх прізвища знають всі, хто любить і цінує гумор: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Олег Іваниця, а також наші  - Яна Глущенко, Вікторія Булітко і Марина Поплавська.

Глядачів не тільки розсмішать, а й весело розіграють.
В інтернеті та по телевізору ви такого не побачите, тому замовляйте квитки та приходьте насолодитись порцією справжнього професійного гумору!

 

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Telegram-бот MoeMisto.ua - користуватись улюбленою афішею тепер ще зручніше!
Telegram-бот MoeMisto.ua - користув... Афіша Житомира Moemisto.ua/zt тепер ще ближче! Відтепер і надалі користуватись нашою афішею буде ще зручніше, адже отри...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook