Інформація про обласну філармонію ім. С. Ріхтера

Житомирська філармонія – це одна із унікальних історичних пам’яток нашого міста, приміщення якої було збудоване у XVIII столітті. Сама ж філармонія була заснована у 1938 році. За всю історію закладу на сцені виступали такі відомі виконавці як Марія Садовська, Поліна Віардо, грали групи театрів Старицького, Карпенка-Карого, Кропивницького, читав свою поему «Хорошо» Маяковський.

На сьогодні основним завданням філармонії Ріхтера є концертне обслуговування населення Житомира та області, організація концертів професійних колективів України та світу в нашому місті.
Афішу таких подій ви завжди можете знайти на нашому сайті. Від початку своєї роботи і до сьогодні Житомирська обласна філармонія приділяє особливу увагу музично-просвітницькій діяльності серед дітей та студентства, сприяє вихованню молоді України, що pаслуговує неабиякої поваги.

Адреса філармонії: Житомир, вулиця Пушкінська, 26
Телефон для довідок: +380 412 221 357

Обласна філармонія ім. С. Ріхтера - всі події

Обласна філармонія ім. С. Ріхтера у Житомирі на moemisto.ua - Новорічна онлайн феєрія
Обласна філармонія ім. С. Ріхтера у Житомирі на moemisto.ua - Святковий концерт до дня Святого Миколая Купити квиток
Обласна філармонія ім. С. Ріхтера у Житомирі на moemisto.ua - Волинський державний академічний український народний хор
Обласна філармонія ім. С. Ріхтера у Житомирі на moemisto.ua - Тарас Петриненко і Тетяна Горобець "Все буде гаразд" Купити квиток

Цікаві статті по темі Читати все
Куди поїхати за 200 кілометрів від Києва
Куди поїхати за 200 кілометрів від... За географічним розташуванням наше місто знаходиться за 140 кілометрів від столиці. Хтось говорить, що це чудово, а хтос...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook