Форум роботодавців. Ярмарок вакансій.

Форум роботодавців. Ярмарок вакансій.

У Житомирі пройде масштабний форум роботодавців та ярмарок вакансій.

В рамках заходу заплановано ярмарок вакансій, виставку підприємств і навчальних закладів, майстер-класи щодо вибору майбутнього фаху та пошуку роботи. Працюватиме діалоговий майданчик, на якому обговорюватимуть актуальні проблеми, можливості та виклики, які стоять перед системою навчання та ринком праці Житомира. Важливими завданнями форуму є налагодження тісної співпраці та ділових контактів учасників, відкриття нових перспектив для реалізації спільних проектів.

«Наша мета – об’єднати роботодавців і навчальні заклади. Щоб роботодавці показали, які у них є вакансії, поділилися своїми проблемами, презентували себе. Навчальні заклади і центри зможуть показати свої освітні можливості, проінформувати про свій заклад, залучити абітурієнтів. Житомирянам також буде цікаво подивитися на місцевого виробника, підприємства, навчальні заклади», - зазначає Матвій Хренов, заступник міського голови.

Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради, який є його безпосереднім організатором, запрошує до участі підприємства, вузи, коледжі, профтехучилища, кадрові агенції, центр зайнятості та жителів міста.

Контактні особи для реєстрації та уточнення подробиць: навчальним закладам - Юлія Сікан, 48-11-94, [email protected] підприємцям – Наталія Кравченко, 48-12-03, [email protected]

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення