Інформація про готельно-розважальний комплекс «Relax» у Житомирі

Готельно-розважальний комплекс «Relax» завжди радий запропонувати своїм клієнтам справжні шедеври оригінальної кухні, розкішний інтер’єр і професійне обслуговування від чемного персоналу. Меню закладу є доволі різноманітним, обіцяємо, навіть найвимогливіший гурман залишиться задоволеним!

Тут ви завжди можете провести своє свято, яке працівники закладу перетворять на розкішний бенкет - багатий і чудний!  У нашому ресторані можна не лише скуштувати смачних страв, тут можна по-справжньому відпочити душею і поспілкуватись в компанії нових друзів. До ваших послуг працює літній майданчик, де на зручних кріслах наші відвідувачі частенько насолоджуються вечірньою красою навколишньої природи. 

Якщо ж Вам потрібне місце для проведення власного весілля, дня народження або просто зустрічі в приємній атмосфері - завітайте до нас, пориньте в атмсферу істинного безтурботного задоволення. 
Ми готові взяти на себе усі турботи по організації вашого відпочинку на самому високому рівні. Також для клієнтів закладу працює міні- готель, в якому наші гості з інших міст можуть відпочити в
комфортних умовах. 

Адреса: Житомир, вулиця Черняховського, 103В 
Телефон: +380 412 465 465

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення